Vesipumpun korjaussarja SIERRA 18-3155

206,80 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000005375 Osasto: Tuotemerkki:

Vesipumpun korjaussarja SIERRA 18-3155 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 27-72779, Mercury Marine 27-72780, Mercury Marine 27-805215, Mercury Marine 27-8052151, Mercury Marine 27-94914. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,565 kg
Mitat 16 × 9,5 × 13,5 cm
Työkalutyyppi

Coolant pump repair kit

Make

MERCRUISER

Paino

0,56 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vesipumpun korjaussarja SIERRA 18-3155”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE27-72779
MERCURY MARINE27-72780
MERCURY MARINE27-805215
MERCURY MARINE27-8052151
MERCURY MARINE27-94914
MERCURY MARINE27-94915
MERCURY MARINE46-72774A89
MERCURY MARINE47-59362
MERCURY MARINE47-593621
MERCURY MARINE47-59362A1
MERCURY MARINE47-59362T1
MERCURY MARINE59362
MERCURY MARINE593621
MERCURY MARINE59362A1
MERCURY MARINE59362T1
MERCURY MARINE72774A89
MERCURY MARINE72779
MERCURY MARINE72780
MERCURY MARINE805215
MERCURY MARINE8052151
MERCURY MARINE94914
MERCURY MARINE94915

Ristiviitteet

SIERRA18-3155