Ilmansuodatin SF SL81068

58,50 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000015691 Osasto: Tuotemerkki:

Ilmansuodatin SF SL81068 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 3842043, Volvo 56283534. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 1,092 kg
Mitat 10 × 50 × 20 cm
Kiinnitysasento

510.0 mm

Ulkohalkaisija

135.0 mm

Sisähalkaisija

121.0 mm

Suodattimen tyyppi

secondary

Muoto

circular straight

Paino

1,09 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmansuodatin SF SL81068”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SF SL81068 Ilmansuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaTAD620VE
Volvo PentaTAD720VE
Volvo PentaTAD721VE

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO3842043
VOLVO56283534

Ristiviitteet

BALDWINP204-HD
GROVE3045985
HIFI FILTERSA17207
JURA HIFISA17207
JURA HIFISL 81068
TAMROCK61453099
TEREX40141512
TEREX5501651141
TEREX9343088
TEREXB6350554
TEREXD 6350554