Hihna GATES GAT6219MC

6,80 € Sis. alv 25,5 %

BMW Marine / Honda / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000001033 Osasto: Tuotemerkki:

Hihna GATES 6219MC vastaa muun muassa OE-numeroita: Honda 31110689003, Honda 31110PA6911, Honda 31110PA6912, Volvo 958309, Volvo 958354. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,072 kg
Mitat 26 × 8 × 1,5 cm
Kiinnitysasento

10.0 mm

Pituus

975.0 mm/ · 985.0 mm

Paino

0,07 kg

Vetoliinan materiaali

Polyesteri

Hihnamateriaali

Kumi

Väri

musta

Leveys (mm)

10.0

Pituus (mm)

975.0

Pituus, ulko (mm)

985.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Hihna GATES GAT6219MC”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä GATES 853216219 Hihna GAT6219MC soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaMD22
Volvo PentaMD22A
Volvo PentaMD22L
Volvo PentaMD22P
Volvo PentaMD70B
Volvo PentaMD70C
Volvo PentaTAMD22P-B
Volvo PentaTAMD120B
Volvo PentaTAMD121D
Volvo PentaTMD22A
Volvo PentaTMD22B
Volvo PentaTMD22P-C
Volvo PentaTMD70B
Volvo PentaTMD70C
Volvo PentaTMD100C
Volvo PentaTMD120B
Volvo PentaTMD121C

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

HONDA31110689003
HONDA31110PA6911
HONDA31110PA6912
VOLVO958309
VOLVO958354
VOLVO966912
VOLVO966968
VOLVO973541

Ristiviitteet

AC DELCOAB31016
AMAZONB00625XNXS
ASHIKA109-10X970
ASHIKA109-10X975
AUTEX10X975
BANDO2383
BANDO2385
BANDO2385D
BLUE PRINTADN19602
BOSCH1 987 947 313
BOSCH1987947602
BOSCH1987947611
BOSCH1987947612
BOSCH1987947786
BOSCH910416-1195
BOSCH910416-3195
BOSCH912416-1195
BOSCH913416-1194
BOSCH913416-1195
CONTINENTAL CTAM10X970
CONTINENTAL CTAM10X975SA2
CONTINENTAL CTAM10X978
CONTINENTAL CTAM10X980
CONTINENTAL CTAM10X990S2
CONTINENTAL CTAM11,9X980
CONTINENTAL CTAM119X985LD
CONTINENTAL CTAM6578022
CONTINENTAL CTAM6578023
CONTINENTAL CTAM6578024
CONTINENTAL CTAM6587039
CONTINENTAL CTAM6587044
CONTINENTAL CTAM6587294
CONTINENTAL CTAMAV10-970
CONTINENTAL CTAMAV10-975
CONTINENTAL CTAMAV10-980
CONTINENTAL CTAMAVX10X975
CONTINENTAL CTAMAVX10X978
CONTINENTAL CTAMAVX10X980
CONTINENTAL CTAMV522
CONTINENTAL CTAMV562
DAYCO10380
DAYCO10383
DAYCO10385
DAYCO10A0970C
DAYCO10A0975C
DAYCO10A0975GL
DAYCO10A0975HD
DAYCO10A0980C
DAYCO11A0978C
DAYCO11A0980C
DAYCO11A0984C
DAYCO11A0985C
DAYCO2030
DAYCO2045
DAYCO4090
DAYCO6736
DAYCO6736D
DAYCO7854
DAYCO920SD
DAYCO933
DAYCO935S
DAYCO935SD
DT4.80613
FAI AUTOPARTS10AV0975
FERODOV906
FERODOVS975
FIRESTONE925
FLENNORA5108
GATES853216219
HAVAMVG 10975
HAVAMVS 1137
HAVAMVS 1140
HAVAMVS 1143
HAVAMVS 1625
HAVAMVS 1630
HAVAMVS 1635
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1010975
HUTCHINSON5521
HUTCHINSON5524
HUTCHINSONAV10.970CR
HUTCHINSONAV 10 970 (LA 980)
HUTCHINSONAV 10 La 980
HUTCHINSONAV 10 LA 980TK
INA537023120
INAFB10X975
JAPANPARTSDT-10X975LA
JAPANPARTSJ TT-297
KLEBER10X975
KLEBER1112
KLEBERAV10965
LUCAS ELECTRICALKDB975
LUCAS ELECTRICALKDB980
MAGNETI MARELLI340101000975
MAGNETI MARELLI340201000985
MINTEXPWFT975
MINTEXWFT384
MITSUBOSHIMF1385
MITSUBOSHIREC9.5X970
MITSUBOSHIREC9.5X975
MOTORCRAFTEJA98
MOTORCRAFTEJB93
MOTORCRAFTEJD97
MOTORCRAFTEJD98
MOTORCRAFTEJK383
MOTORCRAFTEJK384
MOTORCRAFTEJU384
MOTORCRAFTEJX98
NIPPARTSJ1100975
OPTIBELT1195
OPTIBELT1195ST
OPTIBELT11A 980
OPTIBELT9,5 X 975
OPTIBELTAVX10X970
OPTIBELTAVX10X975
OPTIBELTAVX10X980
OPTIBELTAVX119X982
QUINTON HAZELLQBA975
QUINTON HAZELLQBF975
ROULUNDS RUBBER1A0965
ROULUNDS RUBBER1A0970
ROULUNDS RUBBER1A0975
ROULUNDS RUBBER1A0980
ROULUNDS RUBBER2910
ROULUNDS RUBBER4410
SEMPERIT9,5X975
SKFVKMV10AVX975
SKFVKMV10AVX980
SNRAVX10X975
UNIPARTGCB10975
UNIPARTGCB50985
VEYANCE10AV0975
VEYANCE1111H
VEYANCE1190980
VEYANCE11AV0975
VEYANCE1514H
VEYANCE1725
VEYANCE7854D
VEYANCE950975