Kiilahihna CONTITECH AVX10X940

5,96 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000040931 Osasto: Tuotemerkki:

Kiilahihna CONTITECH AVX10X940 vastaa muun muassa OE-numeroita: Honda 31110PC63050, Honda 31111634003, Honda 56992692003, Honda 56992-692-0040, Honda 56992692013. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,066 kg
Mitat 40,5 × 8,0 × 1,5 cm
Kiinnitysasento

10.0 mm

Pituus

940.0 mm

Nimellispituus

963.0 mm

Paino [kg]

0.074

Pituus [mm]

940.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Kiilahihna CONTITECH AVX10X940”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

HONDA31110PC63050
HONDA31111634003
HONDA56992692003
HONDA56992-692-0040
HONDA56992692013
HONDA56992-692-0130
HONDA56992692014
HONDA56992PP5E02
Mercury57-65607Q
Mercury65607Q
VOLVO966909

Ristiviitteet

AMAZON (ASIN)B0068MXKLU
BOSCH1987947600
DAYCO10A0940C
DAYCO10A0940GL
FLENNORA5154
GATES6257MC
GATES6265ESC
GATES6265MC
GATESAVX10X938HD
INAFB10X940
OPTIBELTAVX10x938
OPTIBELTAVX 10 x 940
PERKINS2614A028
ROULUNDS RUBBER1A0940
TRISCAN8640100938
VEYANCE10AV0937
VEYANCE10AV0940HD