Ilmansuodatin SF SL81067

85,65 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016434 Osasto: Tuotemerkki:

Ilmansuodatin SF SL81067 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 244244, Volvo 24424482, Volvo 3840036, Volvo 56283526, Volvo VOE 24424482. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 2,776 kg
Mitat 25 × 30 × 55 cm
Kiinnitysasento

539.0 mm

Ulkohalkaisija

240.0 mm

Sisähalkaisija

145.0 mm

Suodattimen tyyppi

Cartridge , · main

Muoto

circular straight

Paino

2,78 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmansuodatin SF SL81067”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SF SL81067 Ilmansuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaTAD620VE
Volvo PentaTAD720VE
Volvo PentaTAD721GE
Volvo PentaTAD721VE
Volvo PentaTAD722GE
Volvo PentaTAMD60A
Volvo PentaTAMD60B
Volvo PentaTD60A
Volvo PentaTD60B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO244244
VOLVO24424482
VOLVO3840036
VOLVO56283526
VOLVOVOE 24424482

Ristiviitteet

BALDWINBT424
GROVE3045984
HIFI FILTERSA17206
JURA HIFISA17206
JURA HIFISL 81067
TAMROCK61452929
TEREX42052012
TEREX5501651140
TEREX9343089
TEREXA 6350553
VALMET34088700