Moottorin yläosan tiivistesarja SIERRA 18-1206

69,44 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000005015 Osasto: Tuotemerkki:

Yläpään tiivistesarja SIERRA 18-1206 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 27-34216, Mercury Marine 27-49953, Mercury Marine 27-814703, Mercury Marine FI5000119, Mercury Marine FI5000199. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,24 kg
Mitat 50 × 20 × 3 cm
Työkalutyyppi

Engine top gasket set

Make

MERCRUISER

Malli

3.0L

Paino

0,24 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Moottorin yläosan tiivistesarja SIERRA 18-1206”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SIERRA 18-1206 Moottorin yläosan tiivistesarja soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta3.0GLM-A
Volvo Penta3.0GLM-B
Volvo Penta3.0GLM-C
Volvo Penta3.0GLMMDA
Volvo Penta3.0GLP-A
Volvo Penta3.0GLP-B
Volvo Penta3.0GLP-C
Volvo Penta3.0GLP-D
Volvo Penta3.0GLP-E
Volvo Penta3.0GLP-J
Volvo Penta3.0GLP-N
Volvo Penta3.0GSM-A
Volvo Penta3.0GSM-B
Volvo Penta3.0GSM-C
Volvo Penta3.0GSMBYMCE
Volvo Penta3.0GSMLKD
Volvo Penta3.0GSMNCS
Volvo Penta3.0GSMWTR
Volvo Penta3.0GSP-A
Volvo Penta3.0GSP-B
Volvo Penta3.0GSP-C
Volvo Penta3.0GSPBYMCE
Volvo Penta3.0GSPEFS
Volvo Penta3.0GSPLKD
Volvo Penta3.0GSPMDA
Volvo Penta3.0GSPNCS
Volvo Penta3.0GSPWTR
Volvo Penta3.0GXi-J
Volvo Penta3.0GXiC-J

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE27-34216
MERCURY MARINE27-49953
MERCURY MARINE27-814703
MERCURY MARINEFI5000119
MERCURY MARINEFI5000199
MERCURY MARINEFI5000201
VOLVO3852691
VOLVO3852692

Ristiviitteet

OMC3852691
OMC3852692
OMC912982
OMC912988
OMC913275
OMC913276
SIERRA18-1206