Jäähdytysjärjestelmän termostaatti NRF 725013

41,21 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000014351 Osasto: Tuotemerkki:

Termostaatti NRF 725013 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 20463750, Volvo 20560249, Volvo 21237213, Volvo 21264664, Volvo 21412639. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,41 kg
Mitat 10 × 12 × 12 cm
Kotelo

82.0 °C

Lisäkuvaus

Ei

Paino

0,41 kg

Avauslämpötila [°C]

82.0

Kotelomalli

Ilman koppaa

Lisätarvike/lisätieto

Tiivisteillä

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jäähdytysjärjestelmän termostaatti NRF 725013”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä NRF 725013 Jäähdytysjärjestelmän termostaatti soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD9A2A
Volvo PentaD9A2B
Volvo PentaD9A2C
Volvo PentaD9A2D
Volvo PentaD9A2E
Volvo PentaD9A2F
Volvo PentaD9A2G
Volvo PentaD9A2H
Volvo PentaD9A2J
Volvo PentaD9A2K
Volvo PentaD9A2L MH
Volvo PentaD9A2M MP
Volvo PentaD12C-A MP
Volvo PentaD12D-A MG
Volvo PentaD12D-A MH
Volvo PentaD12D-A MP
Volvo PentaD12D-B MH
Volvo PentaD12D-B MP
Volvo PentaD12D-C MH
Volvo PentaD12D-C MP
Volvo PentaD12D-D MP
Volvo PentaD12D-E MG
Volvo PentaD12D-E MH
Volvo PentaD12D-E MP
Volvo PentaD12D-F MP
Volvo PentaD12D-G MH
Volvo PentaD12D-G MP
Volvo PentaD12D-H MP
Volvo PentaD13B-A MP
Volvo PentaD13B-B MP
Volvo PentaD13B-C MP
Volvo PentaD13B-D MP
Volvo PentaD13B-E MG
Volvo PentaD13B-E MG (FE)
Volvo PentaD13B-E MH
Volvo PentaD13B-E MH (FE)
Volvo PentaD13B-F MG
Volvo PentaD13B-F MG (FE)
Volvo PentaD13B-G MP
Volvo PentaD13B-H MP
Volvo PentaD13B-J MP
Volvo PentaD13B-K MP
Volvo PentaD13B-L MP
Volvo PentaD13B-M MP
Volvo PentaD13B-N MH
Volvo PentaD13B-N MH (FE)
Volvo PentaD13C1-A MG
Volvo PentaD13C1-A MH
Volvo PentaD13C1-A MP
Volvo PentaD13C1-B MG
Volvo PentaD13C1-B MH
Volvo PentaD13C2-A MG
Volvo PentaD13C2-A MH
Volvo PentaD13C2-A MP
Volvo PentaD13C2-B MG
Volvo PentaD13C2-B MP
Volvo PentaD13C3-A MP
Volvo PentaD13C3-B MG
Volvo PentaD13C4-A MP
Volvo PentaD13C4-B MG
Volvo PentaD13C4-B MH
Volvo PentaD13C4-B MP
Volvo PentaD13C5-A MP
Volvo PentaD13C5-B MP
Volvo PentaD13C6-A MP
Volvo PentaD13C7-B MP
Volvo PentaD13C8-B MP
Volvo PentaD13C9-A MP
Volvo PentaD16C-A MG
Volvo PentaD16C1-E MG
Volvo PentaD16C1-E MH
Volvo PentaD16C1-F MG
Volvo PentaD16C1-F MH
Volvo PentaD16C2-E MG
Volvo PentaD16C2-E MH
Volvo PentaD16C2-F MG
Volvo PentaD16C2-F MH
Volvo PentaTAD940GE
Volvo PentaTAD940VE
Volvo PentaTAD941GE
Volvo PentaTAD941VE
Volvo PentaTAD942VE
Volvo PentaTAD943VE
Volvo PentaTAD950VE
Volvo PentaTAD951VE
Volvo PentaTAD952VE
Volvo PentaTAD1140-42VE
Volvo PentaTAD1150-52VE
Volvo PentaTAD1170-72VE
Volvo PentaTAD1180-83VE
Volvo PentaTAD1340VE
Volvo PentaTAD1341-43GE-B
Volvo PentaTAD1341GE
Volvo PentaTAD1341VE
Volvo PentaTAD1342GE
Volvo PentaTAD1342VE
Volvo PentaTAD1343GE
Volvo PentaTAD1343VE
Volvo PentaTAD1344-45GE-B
Volvo PentaTAD1344GE
Volvo PentaTAD1344VE
Volvo PentaTAD1345GE
Volvo PentaTAD1345VE
Volvo PentaTAD1346GE
Volvo PentaTAD1350GE
Volvo PentaTAD1350VE
Volvo PentaTAD1351-53VE
Volvo PentaTAD1351GE
Volvo PentaTAD1352GE
Volvo PentaTAD1353GE
Volvo PentaTAD1354GE
Volvo PentaTAD1355GE
Volvo PentaTAD1360-62VE
Volvo PentaTAD1363-65VE
Volvo PentaTAD1371-75VE
Volvo PentaTAD1380-82GE
Volvo PentaTAD1381-85VE
Volvo PentaTAD1384-85VE-IWP
Volvo PentaTAD1640-42GE-B
Volvo PentaTAD1640-42VE-C
Volvo PentaTAD1640GE
Volvo PentaTAD1640VE-B
Volvo PentaTAD1641GE
Volvo PentaTAD1641VE
Volvo PentaTAD1641VE-B
Volvo PentaTAD1642GE
Volvo PentaTAD1642VE
Volvo PentaTAD1642VE-B
Volvo PentaTAD1643VE
Volvo PentaTAD1643VE-B
Volvo PentaTAD1650GE
Volvo PentaTAD1650VE
Volvo PentaTAD1650VE-B/51VE
Volvo PentaTAD1651GE
Volvo PentaTAD1660-62VE
Volvo PentaTAD1662VE EU5
Volvo PentaTAD1670-72VE
Volvo PentaTWD1643GE
Volvo PentaTWD1644-45GE
Volvo PentaTWD1652GE
Volvo PentaTWD1653GE
Volvo PentaTWD1663GE
Volvo PentaTWD1672-1673GE
Volvo PentaTWD1682-83GE
Volvo PentaTWD1683GE-B
Volvo PentaTWD1683VE
Volvo PentaTWD1744GE

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO20463750
VOLVO20560249
VOLVO21237213
VOLVO21264664
VOLVO21412639
VOLVO21412646
VOLVO21613426
VOLVO21830892
VOLVO3848130

Ristiviitteet

FEBI39860
GATESTH51482G1
MAHLETHD382
VERNETCT1820182
VERNETTHCT1820182
VERNETTHS1820182