Käynnistin WAI GLOBAL 17135N

100,64 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008371 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 17135N vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 1306503, Volvo 13065030, Volvo 1346707, Volvo 13467070, Volvo 13467071. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 4,14 kg
Mitat 29 × 17 × 15 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

1.4 kW

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Paino

4,14 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 17135N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI17135N Käynnistin 17135N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaB20
Volvo PentaMB20A
Volvo PentaMB20B
Volvo PentaMB20C
Volvo PentaAQ165A
Volvo PentaAQ170A
Volvo PentaAQ170B
Volvo PentaAQ170C
Volvo Penta2002D
Volvo Penta2003D
Volvo PentaAQ115A
Volvo PentaAQ115B
Volvo PentaAQ120B
Volvo PentaAQ125A
Volvo PentaAQ130A
Volvo PentaAQ130B
Volvo PentaAQ130C
Volvo PentaAQ130D
Volvo PentaAQ140A
Volvo PentaAQ145A
Volvo PentaAQD21A
Volvo PentaBB115A
Volvo PentaBB115B
Volvo PentaBB115C
Volvo PentaBB140A
Volvo PentaBB145A
Volvo PentaBB165A
Volvo PentaBB170A
Volvo PentaBB170B
Volvo PentaBB170C
Volvo PentaMD21A

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO1306503
VOLVO13065030
VOLVO1346707
VOLVO13467070
VOLVO13467071
VOLVO1357199
VOLVO13571990
VOLVO13571997
VOLVO1357317
VOLVO1357373
VOLVO1613
VOLVO204284
VOLVO238620
VOLVO240360
VOLVO241615
VOLVO3523301
VOLVO35233010
VOLVO35233014
VOLVO35233301
VOLVO35233301-0
VOLVO3617
VOLVO3803074
VOLVO436 493856
VOLVO436854
VOLVO46356
VOLVO463854
VOLVO463856-0
VOLVO493856
VOLVO5001599
VOLVO50015990
VOLVO50015999
VOLVO5001613
VOLVO5001614
VOLVO50020460
VOLVO5003564
VOLVO50035640
VOLVO50035641
VOLVO5003617
VOLVO50036170
VOLVO50036177
VOLVO5240360
VOLVO5838060
VOLVO834339
VOLVO8343394
VOLVO834976
VOLVO8349763
VOLVO8408080
VOLVO8595530
VOLVO870977
VOLVO934976

Ristiviitteet

AC DELCO336-1131
AD KUHNER10389
BORG & BECKBST2390
BOSCH0 001 108 030
BOSCH0001108030
BOSCH0 001 108 088
BOSCH0001108088
BOSCH0001305016
BOSCH0001311001
BOSCH0001311027
BOSCH0 001 311 032
BOSCH0001311032
BOSCH0001311103
BOSCH0001311104
BOSCH0 001 311 114
BOSCH0001311114
BOSCH0 001 311 127
BOSCH0001311127
BOSCH0 001 311 146
BOSCH0001311146
BOSCH0 001 311 147
BOSCH0001311147
BOSCH0986010650
BOSCH0986010658
BOSCH0986013600
BOSCH0986013607
BOSCH1360
BOSCHSR37X
BOSCHSR 437 X
DELCO REMYDRS0650
DELCO REMYDRS3600
DELCO REMYRAS34711
DELCO REMYWS34711
DELPHISX3113
DELPHISX3142
DELPHISX3188
DENSO280-6106
DRI-EXCHANGE338001092
DRI-EXCHANGE338102092
DRI-EXCHANGE338111092
DRI-EXCHANGE338122092
DRI-EXCHANGE338140092
DRI-EXCHANGE638104092
HELLA8EA012526871
HELLA8EA726052001
HELLA8EA726137001
HELLA8EA726458001
HERTH+BUSS42013600
ISKRA11130777
ISKRAAZE2545
ISKRAIS0777
LETRIKA11130777
LETRIKAAZE2545
MAGNETI MARELLI943251223
MAGNETI MARELLI943 25 122 301 0
MAGNETI MARELLI943251426
MAGNETI MARELLI944280106500
MAGNETI MARELLIMSR385
MAGNETI MARELLIMSR409
MAHLEMS266
PRESTOLITE ELECTRIC20500729
QUINTON HAZELL8013600
QUINTON HAZELLFRS271
QUINTON HAZELLFRS619
QUINTON HAZELLFRS622
QXQS1453
REMY16839
REMY16943
REMYRS41071
REMYRS41335
SANDO6010109.0
UNIPOINTSTR2003
UNIVERSAL COMPONENTS UKUNS1167
UNIVERSAL COMPONENTS UKUNS581
VALEO432696
VALEO436025
VALEO436085
VALEO463856
VALEOVS204
VALEOVS344
VOLVO PENTA1306503
VOLVO PENTA834339
VOLVO PENTA834339-4
WAI GLOBAL17135N