Käynnistin WAI GLOBAL 18948N

107,18 € Sis. alv 25,5 %

Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008383 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 18948N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 3,44 kg
Mitat 28 × 17 × 14 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

PERKINS / · VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

1.4 kW

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Paino

3,44 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 18948N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI18948N Käynnistin 18948N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD1-30
Volvo PentaD1-30B
Volvo PentaD1-30F
Volvo PentaD2-40
Volvo PentaD2-40B
Volvo PentaD2-40F
Volvo PentaD2-50F
Volvo PentaD2-55
Volvo PentaD2-55B
Volvo PentaD2-55C
Volvo PentaD2-55D
Volvo PentaD2-55E
Volvo PentaD2-55F
Volvo PentaD2-60F
Volvo PentaD2-75
Volvo PentaD2-75B
Volvo PentaD2-75C
Volvo PentaD2-75F
Volvo PentaMD2030
Volvo PentaMD2030-C
Volvo PentaMD2030-D
Volvo PentaMD2030B

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

BOSCH0 001 107 078
BOSCH0 001 108 181
MAGNETI MARELLI063522601010
MAGNETI MARELLI944280168900
MAGNETI MARELLI944280182600
PERKINS18508661
PERKINS185086610
PERKINS18508662
PERKINS185086620
PERKINSU5MK8259
PRESTOLITE ELECTRIC20513015
VOLVO PENTA21302969
VOLVO PENTA3582514
VOLVO PENTA3801351
VOLVO PENTA8000278
WAI GLOBAL18948N