Käynnistin WAI GLOBAL 6440N-PG

152,09 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008389 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 6440N-PG. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 4,13 kg
Mitat 28 × 17 × 14 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

CATERPILLAR / · CRUSADER / · MERCRUISER / · OMC

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Paino

4,13 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 6440N-PG”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI6440N-PG Käynnistin 6440N-PG soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta430
Volvo Penta430A
Volvo Penta430B
Volvo Penta431A
Volvo Penta431B
Volvo Penta432A
Volvo Penta434A
Volvo Penta500B
Volvo Penta501A
Volvo Penta501B
Volvo Penta5.7GiI-A
Volvo Penta5.7GiI-B
Volvo Penta5.7GSiI-A
Volvo Penta5.7GXiI-A
Volvo Penta5.7GXiI-B
Volvo Penta5.7GXiI-C
Volvo Penta570
Volvo Penta570A
Volvo Penta572A
Volvo Penta740A
Volvo Penta740B
Volvo Penta8.1GiI-A
Volvo Penta8.1GiI-B
Volvo Penta8.1GiI-C
Volvo Penta8.1GiI-D
Volvo Penta8.1GSiI-A
Volvo Penta8.1GXiI-A
Volvo Penta8.1GXiI-B
Volvo Penta8.1GXiI-C
Volvo PentaAQ225D
Volvo PentaAQ225E
Volvo PentaAQ225F
Volvo PentaAQ260A
Volvo PentaAQ260B
Volvo PentaBB225A
Volvo PentaBB225AV
Volvo PentaBB225B
Volvo PentaBB225C
Volvo PentaBB231A
Volvo PentaBB260AV
Volvo PentaBB260B
Volvo PentaBB260C
Volvo PentaBB261A
Volvo PentaBB740A

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

ARCO MARINE30456
DELCO REMY10455600
DELCO REMY10455601
DELCO REMY1108525
DELCO REMY1109484
DELCO REMY1998315
DELCO REMY1998599
GLM74180
MALLORY9-15905
MERCRUISER47454
MERCRUISER50-47454
MERCRUISER50-65785A1
MERCRUISER50-72550
MERCRUISER50-72550A1
MERCRUISER50-72550A2
MERCRUISER50-72550R2
MERCRUISER50-79604A1
MERCRUISER50-79604A3
MERCRUISER50-97499A2
MERCRUISER50-97499R2
MERCRUISER50-97499R3
MERCRUISER50-97499R4
MERCRUISER65785A1
MERCRUISER72550
MERCRUISER72550A1
MERCRUISER72550A2
MERCRUISER72550R2
MERCRUISER79604A1
MERCRUISER79604A3
MERCRUISER97499A2
MERCRUISER97499R2
MERCRUISER97499R3
MERCRUISER97499R4
MERCURY MARINE5065785A1
MERCURY MARINE5079604A1
MERCURY MARINE5079604A3
MERCURY MARINE65785A1
MERCURY MARINE79604A1
MERCURY MARINE79604A3
OMC980821
OMC981289
OMC982202
PRESTOLITE ELECTRIC20513003
SIERRA18-5907
VOLVO PENTA841377
WAI GLOBAL6440N-PG