Potkuriasennussarja SOLAS 17042501

50,79 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006626 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17042501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,214 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

20-30 HP

Hub type

B

Paino

0,21 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17042501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17042501
SOLAS8101142
SOLAS8104132
SOLAS8105141
SOLAS8114142
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASSBNT
SOLASSBSP
SOLASSBTW
SOLASYBWS