Potkuriasennussarja SOLAS 17053501

54,33 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006635 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17053501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,25 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

TOHATSU

Malli

35-55 HP

Hub type

C

Paino

0,25 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17053501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17053501
SOLAS8101153
SOLAS8105153
SOLAS81061140
SOLAS8114153
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASTCNT
SOLASTCSP
SOLASTCTW
SOLASYDWS