Potkuriasennussarja SOLAS 17047502

95,84 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006632 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17047502. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,505 kg
Mitat 8,5 × 7,5 × 6 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

300-350 HP

Hub type

G

Paino

0,50 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17047502”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17047502
SOLAS81013472
SOLAS81053472
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASSGRSP
SOLASSGRTW
SOLASYDWS
SOLASYENT