Potkuriasennussarja SOLAS 17045501

65,11 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006631 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17045501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,497 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

150-300 Hp

Hub type

E

Paino

0,50 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17045501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17045501
SOLAS8101145
SOLAS8105145
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASSESP
SOLASSETW
SOLASYDWS
SOLASYENT