Potkuriasennussarja SOLAS 17034501

63,28 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006623 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17034501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,315 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

YAMAHA

Malli

50-100 HP

Hub type

D

Paino

0,32 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17034501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17034501
SOLAS8101135
SOLAS81041341
SOLAS81051341
SOLAS8114133
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASYCNT
SOLASYDBS
SOLASYDSP2
SOLASYETW