Potkuriasennussarja SOLAS 17044503

63,08 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006630 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17044503. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,469 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

DF100B ;DF70A ;DF80A ;DF90A

Hub type

D+

Paino

0,47 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17044503”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17044503
SOLAS81011442
SOLAS8105144
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASSDSP
SOLASSDTW3
SOLASYDWS
SOLASYENT