Potkuriasennussarja SOLAS 17064501

46,40 € Sis. alv 25,5 %

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000006640 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17064501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,239 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

HONDA

Malli

60-130 HP

Hub type

D

Paino

0,24 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17064501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17064501
SOLAS8101164
SOLAS81061140
SOLAS8114133
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASHDTW
SOLASYCNT
SOLASYDWS
SOLASYENT