Potkuriasennussarja SOLAS 17043501

68,69 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006627 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17043501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,496 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

35-65 HP

Hub type

C

Paino

0,50 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17043501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17043501
SOLAS8101143
SOLAS8105143
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASSCSP
SOLASSCTW
SOLASYDWS
SOLASYENT