Potkuriasennussarja SOLAS 17032501

48,00 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006621 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17032501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,213 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

YAMAHA

Malli

20-30 HP

Hub type

B

Paino

0,21 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17032501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17032501
SOLAS8101132
SOLAS8104132
SOLAS8105132
SOLAS8114132
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASYBNT
SOLASYBSP
SOLASYBTW
SOLASYBWS