K&N SO-2004

10,62 € Sis. alv 25,5 %

Cummins / Kubota / Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000030670 Osasto: Tuotemerkki:

K&N SO-2004 K&N SO-2004 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 110200, Volvo 12662862, Volvo 266286, Volvo 418432, Volvo 4184321. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,38 kg
Mitat 9 × 9 × 8,5 cm
Ulkohalkaisija

96.0 mm

Kiinnitysasento

107.0 mm

Suodattimen tyyppi

screwed

Paino

0,38 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Läpimitta [mm]

96.0

Korkeus [mm]

107.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “K&N SO-2004”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä K&N SO-2004 K&N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaMB20A
Volvo PentaMB20B
Volvo PentaMB20C
Volvo Penta251A
Volvo PentaAQ165A
Volvo PentaAQ170A
Volvo PentaAQ170B
Volvo PentaAQ170C
Volvo Penta8.1IPSCE-JF
Volvo Penta8.1IPSCE-MF
Volvo Penta8.1IPSCE-P
Volvo Penta8.1IPSCE-Q
Volvo Penta8.1IPSE-JF
Volvo Penta2001
Volvo Penta2001AG
Volvo Penta2001B
Volvo Penta2001BG
Volvo Penta2001D
Volvo Penta2001R
Volvo Penta2002
Volvo Penta2002AG
Volvo Penta2002B
Volvo Penta2002BG
Volvo Penta2002D
Volvo Penta2003
Volvo Penta2003 SOLAS
Volvo Penta2003B
Volvo Penta2003B SOLAS
Volvo Penta2003D
Volvo Penta2003R
Volvo Penta2003R SOLAS
Volvo Penta2003T
Volvo Penta2003TB
Volvo Penta2003TB SOLAS
Volvo Penta2003TR
Volvo PentaAD31
Volvo PentaAD31B
Volvo PentaAD31D
Volvo PentaAD31D-A
Volvo PentaAD31XD
Volvo PentaAQAD30A
Volvo PentaAQ115A
Volvo PentaAQ115B
Volvo PentaAQ120B
Volvo PentaAQ125A
Volvo PentaAQ125B
Volvo PentaAQ130A
Volvo PentaAQ130B
Volvo PentaAQ130C
Volvo PentaAQ130D
Volvo PentaAQ131A
Volvo PentaAQ131B
Volvo PentaAQ131C
Volvo PentaAQ131D
Volvo PentaAQ140A
Volvo PentaAQ145A
Volvo PentaAQ145B
Volvo PentaAQ151A
Volvo PentaAQ151B
Volvo PentaAQ151C
Volvo PentaAQ171A
Volvo PentaAQ171C
Volvo PentaAQD2B
Volvo PentaAQD21A
Volvo PentaAQD21B
Volvo PentaBB115A
Volvo PentaBB115B
Volvo PentaBB115C
Volvo PentaBB140A
Volvo PentaBB145A
Volvo PentaBB165A
Volvo PentaBB170A
Volvo PentaBB170B
Volvo PentaBB170C
Volvo PentaD4-260D-C
Volvo PentaD4-260D-D
Volvo PentaD4-260D-E
Volvo PentaD4-260D-F
Volvo PentaD4-300D-C
Volvo PentaD4-300D-D
Volvo PentaD4-300D-E
Volvo PentaD4-300D-F
Volvo PentaD6-300D-F
Volvo PentaD6-310D-C
Volvo PentaD6-310D-D
Volvo PentaD6-310D-E
Volvo PentaD6-330D-C
Volvo PentaD6-330D-D
Volvo PentaD6-330D-E
Volvo PentaD6-330D-F
Volvo PentaD6-370D-C
Volvo PentaD6-370D-D
Volvo PentaD6-370D-E
Volvo PentaD6-370D-F
Volvo PentaD6-435D-C
Volvo PentaD6-435D-D
Volvo PentaD6-435D-E
Volvo PentaD6-435D-F
Volvo PentaD2003AG
Volvo PentaKAD42B
Volvo PentaKAMD42B
Volvo PentaMB10A
Volvo PentaMD1B
Volvo PentaMD2B
Volvo PentaMD3B
Volvo PentaMD5A
Volvo PentaMD5B
Volvo PentaMD5C
Volvo PentaMD6A
Volvo PentaMD6B
Volvo PentaMD7A
Volvo PentaMD7B
Volvo PentaMD11C
Volvo PentaMD11D
Volvo PentaMD17C
Volvo PentaMD17D
Volvo PentaMD21A
Volvo PentaMD21B
Volvo PentaMD30A
Volvo PentaMD31A
Volvo PentaTAMD30A
Volvo PentaTAMD31A
Volvo PentaTAMD31B
Volvo PentaTAMD31D
Volvo PentaTAMD31M
Volvo PentaTAMD41B
Volvo PentaTAMD42B
Volvo PentaTMD30A
Volvo PentaTMD31A
Volvo PentaTMD31B
Volvo PentaTMD31D
Volvo PentaTMD41B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO110200
VOLVO12662862
VOLVO266286
VOLVO418432
VOLVO4184321
VOLVO419719
VOLVO430143
VOLVO4301438
VOLVO7413694
VOLVO807180
VOLVO872683
VOLVO897321

Ristiviitteet

AC DELCOPF 1093
AC DELCOPF13
AC DELCOPF13CL
AC DELCOPF2191
ACEPH253
ADLADN12102
ADLT3149
AMCNO-248
AMCTO-131
ATLASF22
ATLASM34
ATLASM62
BALDWINB118
BALDWINB120
BALDWINB132
BALDWINB163
BALDWINB229
BALDWINB233
BALDWINB244
BALDWINB34
BALDWINB 7240
BALDWINB7298
BIG A92068
BIG A92084
BIG A92085
BIG A92307
BIG A92311
BIG A92362
BIG A92452
BIG A92521
BOSCH0451103001
BOSCH0451103002
BOSCH0 451 103 003
BOSCH0451103004
BOSCH0451103006
BOSCH0451103011
BOSCH0451103012
BOSCH0451103022
BOSCH0451103025
BOSCH0451103044
BOSCH0451103057
BOSCH0451103084
BOSCH0451103122
BOSCH0451103126
BOSCH0451103903
BOSCH0 986 452 005
BOSCH0986452024
BOSCH0986452903
BOSCH1986452003
BOSCH3402
BOSCH72137
BOSCH72137WS
BOSCH72198
BOSCH72198WS
BOSCH72253WS
BOSCH9450732002
BOSCH9 457 282 410
BOSCHD3402
CARQUEST84430
CARQUEST85058MP
CARQUEST85068
CARQUEST85084
CARQUEST85085
CARQUEST85085MP
CARQUEST85189
CARQUEST85307
CARQUEST85312
CARQUEST85362
CARQUEST85521
CARQUESTR85068
CARQUESTR85068MP
CARQUESTR85085
CARQUESTR85085MP
CARQUESTR85521
CARRIER2530053
CHAMPLS 119
CHAMPLS127
CHAMPLS147
CHAMPLS181
CHAMPLS49
CHAMPLS50
CHAMPPH253
CHAMPPH2835XL
CHAMPIONC166
CHAMPIONC204
CHAMPIONC209
CHAMPIONCOS216
COOPERSAZL047
COOPERSLSF5022
COOPERSZ1013
COOPERSZ27A
CROSLAND2035
CROSLAND2129
CROSLAND357
CROSLAND439
CROSLAND529
CROSLAND5291
CROSLAND548
CROSLAND661
CROSLAND9362
CROSLANDF155
DONALDSONLFP552518
DONALDSONP168110
DONALDSONP168129
DONALDSONP175717
DONALDSONP550095
DONALDSONP550882
DONALDSONP550939
DONALDSONP550961
DONALDSONP550963
DONALDSONP551042
DONALDSONP552518
DONALDSONP799150
DONALDSONP799197
EATON904788100
FILTRONOP520
FILTRONOP 526/2
FILTRONOP526/5
FILTRONOP533
FILTRONOP561
FILTRONOP562
FILTRONOP567
FILTRONOP 567/1
FILTRONOP628
FILTRONOP658
FIRESTONETF4670
FLEETGUARDAF25067
FLEETGUARDLF16215
FLEETGUARDLF3309
FLEETGUARDLF3311
FLEETGUARDLF3330
FLEETGUARDLF3341
FLEETGUARDLF3400
FLEETGUARDLF3435
FLEETGUARDLF3501
FLEETGUARDLF3503
FLEETGUARDLF3604
FLEETGUARDLF3795
FLEETGUARDLF4015
FLEETGUARDLF4016
FLEETGUARDLF689
FLEETRITEHFR86096
FLEETRITELFR83309
FLEETRITELFR83311
FLEETRITELFR83330
FLEETRITELFR83501
FLEETRITELFR8689
FLEETRITELFR8764
FLEETRITELFR8784
FRAMCOR16TLE
FRAMDG16
FRAMDG43
FRAMFE16
FRAMFF16
FRAMFP16
FRAMFPS16
FRAMHM16
FRAMHM43
FRAMLO202K
FRAMPH10968
FRAMPH16
FRAMPH43
FRAMTG16
FRAMXG16
FRAMXG43
GONHERGP22
GONHERGP2844
GONHERGP3651
GONHERGP3651A
GONHERGP81
GONHERGP9
GONHERSP3963
GREYFRIARS901S
GREYFRIARS971S
GREYFRIARS978S
HASTINGSLF 107
HASTINGSLF142
HASTINGSLF196
HASTINGSLF362
HASTINGSLF379
HASTINGSLF423
HASTINGSLF520
HASTINGSLF710
HASTINGSLF713
HENGST FILTERH10W
HENGST FILTERH10W01
HENGST FILTERH10W05
HENGST FILTERH10W15
HENGST FILTERH24W04
K&NSO-2004
KRALINATORL16
KRALINATORL236
KRALINATORL24S
KRALINATORL292
LINDE500 3560
LUCASF436
LUCASF5534
LUCASF5534/1
LUCASF6466
LUCASF652
LUCASF6577
LUCASF658
MACK6432PER17
MAGNETI MARELLI2AML00090A
MAHLEAW139
MAHLEAW18
MAHLEAW18C10
MAHLEAW39
MAHLEAW39C10
MAHLEAW45
MAHLEAW46
MAHLEAW67
MAHLEEH258
MAHLEFO354
MAHLEFO355
MAHLEFO3551
MAHLEFO35514
MAHLEFO373
MAHLEFO3736
MAHLEFO385
MAHLEOC123
MAHLEOC140
MAHLEOC141
MAHLEOC18
MAHLEOC23
MAHLEOC236
MAHLEOC261
MAHLEOC28
MAHLEOC36
MAHLEOC57
MAHLEOC58
MAHLEOC 713
MANN & HUMMEL6750358366
MANN & HUMMEL6750358426
MANN & HUMMELML1001
MANN & HUMMELW7182
MANN & HUMMELW912
MANN & HUMMELW913
MANN & HUMMELW9136
MANN & HUMMELW914
MANN & HUMMELW916
MANN & HUMMELW9161
MANN & HUMMELW92014
MANN & HUMMELW92017
MANN & HUMMELW 92021
MANN & HUMMELW920/6
MANN & HUMMELW92080
MANN & HUMMELW92098
MANN & HUMMELW92099
MANN & HUMMELW9401N
MANN & HUMMELWF914
MANN & HUMMELWF916
MANN & HUMMELWF9161
MONROE39202
MONROEFP103
MOTORCRAFTAFL5071
MOTORCRAFTEFL 037
MOTORCRAFTEFL039
MOTORCRAFTEFL090
MOTORCRAFTEFL 115
MOTORCRAFTEFL12
MOTORCRAFTEFL2
MOTORCRAFTEFL313
MOTORCRAFTEFL366
MOTORCRAFTEFL37
MOTORCRAFTEFL370
MOTORCRAFTEFL38
MOTORCRAFTEFL39
MOTORCRAFTEFL50
MOTORCRAFTEFL54
MOTORCRAFTEFL90
MOTORCRAFTFD259
MOTORCRAFTFL200
MOTORCRAFTFL300
MOTORCRAFTFL332
MOTORCRAFTFL5
MOTORCRAFTFL787
MOTORCRAFTFL842
NAPA1068
NAPA1068MP
NAPA1084
NAPA1085
NAPA1085MP
NAPA1189
NAPA1307
NAPA1312
NAPA1362
NAPA1452MP
NAPA1521
NAPA202150
NAPA21068
NAPA21068MP
NAPA21085
NAPA21085MP
NAPA21307
NAPA21521
NAPA31068
NAPA31085
NAPA41085
NAPA4420503
NAPA7430
NELSON85044A
NELSON85124B
NELSON85129A
NELSONW27333
NELSONWPF128
NELSONWPF20
NIPPARTSJ131103
NIPPARTSJ131112
ONAN1220185
ONAN1220283
ONAN1220893
ONAN1220906
ONAN122A185
ONAN122B185
PERKINS140516130
PERKINSAMO42101
PURFLUXLS130
PURFLUXLS144A
PURFLUXLS149
PURFLUXLS410C
PURFLUXLS493
PURFLUXLS716
PUROLATORL10017
PUROLATORL10018
PUROLATORL14670
PUROLATORL17200
PUROLATORL18207
PUROLATORL20020
PUROLATORL20081
PUROLATORL22167
PUROLATORL25195
PUROLATORL27234
PUROLATORL27261
PUROLATORL 34875
PUROLATORLI3350
PUROLATORLI3970
PUROLATORLI4117
PUROLATORMF36300A
PUROLATORMF36304A
PUROLATORMF36304B
PUROLATORMF45800A
PUROLATORMF47300A
PUROLATORPBL14670
PUROLATORPC200
PUROLATORPC207
PUROLATORPC22
PUROLATORPC23
PUROLATORPC234
PUROLATORPC38
PUROLATORPMP32
PUROLATORPMP 32/2
PUROLATORPSL14670
PUROLATORTL14670
REPCO1110504
REPCO1111501
REPCO1112051
REPCO1119800
REPCO1119809
RYCOZ10
RYCOZ100
RYCOZ 170
RYCOZ89A
SAVARA92802417
SAVARA92811217
SAVARA92816017
SAVARA92818817
SAVARA92822117
SAVARA92831117
SIERRA187819
SIERRA187878
SIERRA706500
SIERRA707109
SULLAIR47529
TECNOCARR168
TECNOCARR171
TECNOCARR341
TECNOCARR60
TECNOCARR61
TECNOCARR63
TECNOCARR84
UFI2312700
UFI2312702
UFI2313400
UFI23.134.01
UFI2320200
UFI2321400
UFI2329700
UNIPARTGFE114
UNIPARTGFE121
UNIPARTGFE146
UNIPARTGFE204
UNIPARTGFE224
VALMET4405504
VERMEER102618005
VERMEER116055003
VERMEER901554007
WIX51068
WIX51068MP
WIX51084
WIX51085
WIX51085MP
WIX51189
WIX51307
WIX51312
WIX51316
WIX51362
WIX51521
WIX57430
WOODGATEWGL3311
WOODGATEWGL 3330
WOODGATEWGL3503
WOODGATEWGL689
WOODGATEWGL9022