Polttoainesuodatin UFI 26.618.00

6,98 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta / Yanmar

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000015178 Osasto: Tuotemerkki:

Polttoainesuodatin UFI 26.618.00 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 6604946, Volvo 6643218, Volvo 7233239, Volvo 7233898, Volvo 870065. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,28 kg
Mitat 7 × 7 × 7 cm
Suodattimen tyyppi

Cartridge

Kiinnitysasento

65.0 mm

Ulkohalkaisija

65.0 mm

Sisähalkaisija

14.0 mm

Sisähalkaisija 2

14.0 mm

Paino

0,28 kg

Suodatintyyppi

Suodatinpanos

Korkeus (mm)

65.0

Ulkoläpimitta [mm]

65.0

Sisäläpimitta 1 [mm]

14.0

Sisäläpimitta 2 [mm]

14.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Polttoainesuodatin UFI 26.618.00”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä UFI 26.618.00 Polttoainesuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaAQD2B
Volvo PentaD100A
Volvo PentaD100B
Volvo PentaMD1B
Volvo PentaMD2B
Volvo PentaMD3B
Volvo PentaMD5A
Volvo PentaMD5B
Volvo PentaMD5C
Volvo PentaMD11C
Volvo PentaMD11D
Volvo PentaMD17C
Volvo PentaMD17D
Volvo PentaMD100A
Volvo PentaMD100B
Volvo PentaMD100B-CC
Volvo PentaTD100A
Volvo PentaTD100AG
Volvo PentaTMD100A
Yanmar4CH(K)
Yanmar4CH-DT
Yanmar4CH-HT
Yanmar4CH-ST
Yanmar4CH-STZ
Yanmar4CH-T
Yanmar4CH-UT
Yanmar4CH-UTZ
Yanmar4CH-WST
Yanmar4CH25
Yanmar4CH25A
Yanmar4CH25C
Yanmar4CH25D
Yanmar4CHE3
Yanmar6CH
Yanmar6CH-DT
Yanmar6CH-HT
Yanmar6CH-HTE3
Yanmar6CH-T
Yanmar6CH-WDT
Yanmar6CH-WDTE
Yanmar6CH-WUTE
Yanmar6CHE3
Yanmar6CHQ1-WDT
Yanmar6CHX,6CHK
Yanmar6CHX-DTE
Yanmar6CHX-UTE
Yanmar6HA
Yanmar6HA-DT
Yanmar6HA-DTE
Yanmar6HA-HT
Yanmar6HA-HTE
Yanmar6HA-T
Yanmar6HA2M-DTE
Yanmar6HA2M-HTE
Yanmar6HA2M-WDT
Yanmar6HA2M-WHT
Yanmar6HAE
Yanmar6HAK
Yanmar6HAK-DT
Yanmar6HAK-HT
Yanmar6HAK-T
Yanmar6HAM-DTE
Yanmar6HAM-HTE
Yanmar6HAME
Yanmar4HD30A
Yanmar4HD35
Yanmar4HD35A
Yanmar3JH3
Yanmar3JH3Z
Yanmar3JH3Z1
Yanmar3JH3Z2
Yanmar3JH5AE
Yanmar3JH5E
Yanmar3JH25A
Yanmar3JH30A
Yanmar4JH-HTZAE
Yanmar4JH-TZ
Yanmar4JH-TZ1
Yanmar4JH-TZ2
Yanmar4JH-TZA
Yanmar4JH-TZAE
Yanmar4JH-TZAY
Yanmar4JH2-DTZ
Yanmar4JH3
Yanmar4JH3ZA
Yanmar4JH4AE
Yanmar4JH5E
Yanmar4JHYE
Yanmar4JHZ
Yanmar4JHZAE
Yanmar4LH-DTE
Yanmar4LH-DTZ
Yanmar4LH-HT
Yanmar4LH-HTZAY
Yanmar4LH-ST
Yanmar4LH-STE
Yanmar4LH-STZ
Yanmar4LH-STZAY
Yanmar4LH-UT
Yanmar4LH-UTZ
Yanmar4LH-UTZAY
Yanmar4LH-WST
Yanmar4LH-WSTZY
Yanmar4LHA-DTE
Yanmar4LHA-DTE(P)
Yanmar4LHA-DTZE
Yanmar4LHA-DTZE(P)
Yanmar4LHA-STE(P)
Yanmar4LHA-STZE(P)
Yanmar2LM
Yanmar3LM
Yanmar3LMZ
Yanmar4LM-DT
Yanmar4LM-DTZ
Yanmar4LM-DTZA
Yanmar4LM-DTZAY
Yanmar4LV150
Yanmar4LV170
Yanmar4LV195
Yanmar8LV320
Yanmar8LV320Z
Yanmar8LV350
Yanmar8LV350Z
Yanmar8LV370
Yanmar8LV370Z
Yanmar6LY-ST
Yanmar6LY-STE
Yanmar6LY-STM
Yanmar6LY-STZY
Yanmar6LY-UT
Yanmar6LY-UTE
Yanmar6LY-UTM
Yanmar6LY-UTZY
Yanmar6LY-WST
Yanmar6LY-WSTZY
Yanmar6LY-WUT
Yanmar6LY-WUTZY
Yanmar6LY2-ST
Yanmar6LY2-STE
Yanmar6LY2-STVY
Yanmar6LY2-WDT
Yanmar6LY2-WDTZY
Yanmar6LY2-WST
Yanmar6LY2A-STP
Yanmar6LY2A-UTP
Yanmar6LY2M-WDT
Yanmar6LY2M-WST
Yanmar6LY3-ETP
Yanmar6LY3-ETP 24
Yanmar6LY3-STC
Yanmar6LY3-STC 24
Yanmar6LY3-STP
Yanmar6LY3-STP 24
Yanmar6LY3-UTC
Yanmar6LY3-UTC 24
Yanmar6LY3-UTP
Yanmar6LY3-UTP 24
Yanmar6LY400
Yanmar6LY400CN
Yanmar6LY440
Yanmar6LY440CN
Yanmar6LYA-STE
Yanmar6LYA-STE(P)
Yanmar6LYA-STP
Yanmar6LYA-UTE
Yanmar6LYA-UTE(P)
Yanmar6LYM-STE
Yanmar6LYM-UTE
Yanmar3S15A
Yanmar3S15B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO6604946
VOLVO6643218
VOLVO7233239
VOLVO7233898
VOLVO870065
VOLVO870085
YANMAR12032455760

Ristiviitteet

AC DELCOACD171
AC DELCOACD56
ALCO FILTERMD-313
BALDWINPF986
BOSCH1457431085
BOSCH1457431260
BOSCH1457431314
BOSCH1457431315
BOSCH1457431324
BOSCH9879993003
BOSCHN1260
BOSCHN1324
CLEAN FILTERMG 052
COOPERSAZF039
COOPERSFIAAMFA4194/2
FILTRONPM810
FILTRONPM810T
FLEETGUARDFF230
FRAMC11859PB
FRAMC11859PL
HENGST FILTERE2KP
KNECHTEK 201
KNECHTKX34
KRALINATORF837
LOMBARDINI2502175041
MANN-FILTERP715
PURFLUXC115
PUROLATORF57169
PUROLATORFG117
PUROLATORPM452
SOFIMAS6311N
TECNOCARN1136
UFI26.618.00
WIX33710
WOODGATEWGF230