Kaasuttimen korjaussarja SIERRA 18-7070

36,87 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000005993 Osasto: Tuotemerkki:

Kaasuttimen korjaussarja SIERRA 18-7070 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 1397-2072, Mercury Marine 1397-2637, Mercury Marine 1397-3464, Mercury Marine 1397-7542, Mercury Marine 1397-7543. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,14 kg
Mitat 18 × 16 × 5 cm
Työkalutyyppi

Carburettor repair kit

Make

MERCRUISER / · OMC

Malli

MCM GM 4/6 Cyl (1964-1983)

Carburettor type

Rochester 2bbl

Paino

0,14 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Kaasuttimen korjaussarja SIERRA 18-7070”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE1397-2072
MERCURY MARINE1397-2637
MERCURY MARINE1397-3464
MERCURY MARINE1397-7542
MERCURY MARINE1397-7543
MERCURY MARINE1397-8872

Ristiviitteet

DELCO REMY17059050
DELCO REMY17059052
DELCO REMY17059053
DELCO REMY17059054
DELCO REMY17059055
DELCO REMY17081060
DELCO REMY17086064
DELCO REMY17087311
DELCO REMY7019082
DELCO REMY7020088
DELCO REMY7020992
DELCO REMY7020993
DELCO REMY7025082
DELCO REMY7025188
DELCO REMY7025189
DELCO REMY7026084
DELCO REMY7026088
DELCO REMY7028085
DELCO REMY7028086
DELCO REMY7028188
DELCO REMY7036543
DELCO REMY7036646
DELCO REMY7040080
DELCO REMY7040081
DELCO REMY7040082
DELCO REMY7040083
DELCO REMY7040084
DELCO REMY7041369
DELCO REMY7042183
DELCO REMY7043182
DELCO REMY7043183
DELCO REMY7043184
DELCO REMY7044182
OMC383615
OMC982384
OMC983069
SIERRA18-7070