Huoltosarja ORBITRADE 23968ORB

318,10 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000001808 Osasto: Tuotemerkki:

Huoltosarja ORBITRADE 23968ORB vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo Penta 21702999, Volvo Penta 21718912, Volvo Penta 22030848, Volvo Penta 22030852, Volvo Penta 3584145. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 3,2 kg
Mitat 32 × 25,5 × 19 cm
Työkalutyyppi

Service kit

Make

VOLVO PENTA

Malli

D4 ;D4-180 ;D4-210 ;D4-225 ;D4-260 ;D4-300

Paino

3,20 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Huoltosarja ORBITRADE 23968ORB”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO PENTA21702999
VOLVO PENTA21718912
VOLVO PENTA22030848
VOLVO PENTA22030852
VOLVO PENTA3584145
VOLVO PENTA3588475
VOLVO PENTA838929

Ristiviitteet

ORBITRADE23968
ORBITRADE23968ORB