Potkuriasennussarja SOLAS 17054501

76,03 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006636 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17054501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,445 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

TOHATSU

Malli

60-140 HP

Hub type

D

Paino

0,44 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17054501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17054501
SOLAS8101154
SOLAS8105134
SOLAS81061140
SOLAS8114153
SOLAS85100001
SOLASCPIN
SOLASTCNT
SOLASTDTW
SOLASYDSP
SOLASYDWS