Potkuriasennussarja SOLAS 17035501

74,06 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006624 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17035501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,519 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

YAMAHA

Malli

150-300 Hp ;100-130 HP ;F75B ;F90B

Hub type

D /E

Paino

0,52 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17035501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17035501
SOLAS8101135
SOLAS8105134
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASYDSP
SOLASYDWS
SOLASYENT
SOLASYETW