Potkuriasennussarja SOLAS 17044501

49,45 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000006628 Osasto: Tuotemerkki:

Propellin asennussarja SOLAS 17044501. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 0,448 kg
Mitat 12,5 × 9 × 5 cm
Työkalutyyppi

Propeller mounting kit

Make

SUZUKI

Malli

DF90-DF115 HP

Hub type

D+

Paino

0,45 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Potkuriasennussarja SOLAS 17044501”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

SOLAS17044501
SOLAS81011440
SOLAS8105144
SOLAS81061140
SOLAS8114135
SOLAS85100003
SOLASEPIN
SOLASSDSP
SOLASSDTW1
SOLASYDWS
SOLASYENT