Moottorin kiinnitystuki WSM 011-130

72,66 € Sis. alv 25,5 %

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000009365 Osasto: Tuotemerkki:

Moottorin tuki WSM 011-130 vastaa muun muassa OE-numeroita: Sea-Doo 270000510, Sea-Doo 270000612, Sea-Doo 270000633, Sea-Doo 270000669, Sea-Doo 270000688. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,306 kg
Mitat 13,5 × 8 × 4 cm
Työkalutyyppi

Polttoainepumpun sensori

Suurin sallittu lasti

115.0 kg

Make

SEA-DOO

Malli

1503 1630 4-Tec (2002-2017)

Paino

0,31 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Moottorin kiinnitystuki WSM 011-130”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

SEA-DOO270000510
SEA-DOO270000612
SEA-DOO270000633
SEA-DOO270000669
SEA-DOO270000688
SEA-DOO270000882
SEA-DOO270001011
SEA-DOO270001077
SEA-DOO270001099

Ristiviitteet

WSM011-130