Käynnistin WAI GLOBAL 6562N

125,73 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008390 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 6562N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 3,924 kg
Mitat 28 × 17 × 14 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

CATERPILLAR / · MERCRUISER / · OMC / · PLEASURECRAFT / · VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

1.6 kW

Hampaiden lukumäärä

11.0 pcs

Paino

3,92 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 6562N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI6562N Käynnistin 6562N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta3.0GLM-C
Volvo Penta3.0GLP-C
Volvo Penta3.0GLP-D
Volvo Penta3.0GLP-E
Volvo Penta3.0GLP-J
Volvo Penta3.0GLP-N
Volvo Penta3.0GXi-J
Volvo Penta3.0GXiC-J
Volvo Penta4.3Gi-200-R
Volvo Penta4.3GIJBYA
Volvo Penta4.3GiJWTR
Volvo Penta4.3GIPBYCCE
Volvo Penta4.3GIPLKDCE
Volvo Penta4.3GIPLKECE
Volvo Penta4.3GIPNCACE
Volvo Penta4.3GIPNCBCE
Volvo Penta4.3GIPNCMCE
Volvo Penta4.3GIPNCSCE
Volvo Penta4.3GIPWTRCE
Volvo Penta4.3GL-D
Volvo Penta4.3GL-E
Volvo Penta4.3GL-EF
Volvo Penta4.3GL-G
Volvo Penta4.3GL-GF
Volvo Penta4.3GL-J
Volvo Penta4.3GL-JF
Volvo Penta4.3GL-P
Volvo Penta4.3GLMMDA
Volvo Penta4.3GLPBYC
Volvo Penta4.3GLPLKD
Volvo Penta4.3GLPLKE
Volvo Penta4.3GLPMDA
Volvo Penta4.3GLPNCA
Volvo Penta4.3GLPNCB
Volvo Penta4.3GLPNCS
Volvo Penta4.3GLPWTR
Volvo Penta4.3GSJBYA
Volvo Penta4.3GSJLKD
Volvo Penta4.3GSJNCC
Volvo Penta4.3GSJNCS
Volvo Penta4.3GSJWTR
Volvo Penta4.3GSPBYC
Volvo Penta4.3GSPLKD
Volvo Penta4.3GSPLKE
Volvo Penta4.3GSPMDA
Volvo Penta4.3GSPNCA
Volvo Penta4.3GSPNCB
Volvo Penta4.3GSPNCM
Volvo Penta4.3GSPNCS
Volvo Penta4.3GSPWTR
Volvo Penta4.3GXi-225-R
Volvo Penta4.3GXi-E
Volvo Penta4.3GXi-EF
Volvo Penta4.3GXi-F
Volvo Penta4.3GXi-FF
Volvo Penta4.3GXi-G
Volvo Penta4.3GXi-GF
Volvo Penta4.3GXi-J
Volvo Penta4.3GXi-JF
Volvo Penta4.3GXi-P
Volvo Penta4.3GXi-Q
Volvo Penta4.3GXiE-225-R
Volvo Penta4.3GXiE-M
Volvo Penta4.3GXiE-P
Volvo Penta4.3GXiE-Q
Volvo Penta4.3OSi-E
Volvo Penta4.3OSi-EF
Volvo Penta4.3OSi-F
Volvo Penta4.3OSi-FF
Volvo Penta4.3OSi-G
Volvo Penta4.3OSi-GF
Volvo Penta4.3OSi-J
Volvo Penta4.3OSi-JF
Volvo Penta430
Volvo Penta430A
Volvo Penta430B
Volvo Penta431A
Volvo Penta431B
Volvo Penta432A
Volvo Penta434A
Volvo Penta5.0GiC-225-S
Volvo Penta5.0GiC-J
Volvo Penta5.0GiCE-225-S
Volvo Penta5.0GiPBYCCE
Volvo Penta5.0GiPWTR
Volvo Penta5.0GL-E
Volvo Penta5.0GL-F
Volvo Penta5.0GL-FF
Volvo Penta5.0GL-H
Volvo Penta5.0GL-HF
Volvo Penta5.0GL-J
Volvo Penta5.0GL-JF
Volvo Penta5.0GLPBYC
Volvo Penta5.0GLPWTR
Volvo Penta5.0GXi-270-R
Volvo Penta5.0GXi-F
Volvo Penta5.0GXi-FF
Volvo Penta5.0GXi-G
Volvo Penta5.0GXi-GF
Volvo Penta5.0GXi-J
Volvo Penta5.0GXi-JF
Volvo Penta5.0GXi-N
Volvo Penta5.0GXi-P
Volvo Penta5.0GXiC-270-R
Volvo Penta5.0GXiC-J
Volvo Penta5.0GXiC-JF
Volvo Penta5.0GXiC-P
Volvo Penta5.0GXiCE-270-R
Volvo Penta5.0GXiCE-J
Volvo Penta5.0GXiCE-JF
Volvo Penta5.0GXiCE-M
Volvo Penta5.0GXiCE-MF
Volvo Penta5.0GXiCE-P
Volvo Penta5.0GXiE-270-R
Volvo Penta5.0GXiE-J
Volvo Penta5.0GXiE-JF
Volvo Penta5.0GXiE-K
Volvo Penta5.0GXiE-KF
Volvo Penta5.0GXiE-M
Volvo Penta5.0GXiE-MF
Volvo Penta5.0GXiE-N
Volvo Penta5.0GXiE-P
Volvo Penta5.0OSi-F
Volvo Penta5.0OSi-FF
Volvo Penta5.0OSi-G
Volvo Penta5.0OSi-GF
Volvo Penta5.0OSi-J
Volvo Penta5.0OSi-JF
Volvo Penta5.0OSiE-J
Volvo Penta5.0OSiE-JF
Volvo Penta500B
Volvo Penta501B
Volvo Penta5.7Gi-300-J
Volvo Penta5.7Gi-300-JF
Volvo Penta5.7Gi-300-N
Volvo Penta5.7Gi-300-P
Volvo Penta5.7Gi-300-R
Volvo Penta5.7Gi-F
Volvo Penta5.7Gi-FF
Volvo Penta5.7Gi-G
Volvo Penta5.7Gi-GF
Volvo Penta5.7GiC-300-J
Volvo Penta5.7GiC-300-JF
Volvo Penta5.7GiC-300-P
Volvo Penta5.7GiC-300-R
Volvo Penta5.7GiCE-300-J
Volvo Penta5.7GiCE-300-JF
Volvo Penta5.7GiCE-300-M
Volvo Penta5.7GiCE-300-MF
Volvo Penta5.7GiCE-300-P
Volvo Penta5.7GiCE-300-R
Volvo Penta5.7GiE-300-JF
Volvo Penta5.7GiE-300-K
Volvo Penta5.7GiE-300-KF
Volvo Penta5.7GiE-300-M
Volvo Penta5.7GiE-300-N
Volvo Penta5.7GiE-300-P
Volvo Penta5.7GiE-300-R
Volvo Penta5.7GiIMDA
Volvo Penta5.7GiINCCCE
Volvo Penta5.7GiPHUS
Volvo Penta5.7GiPLKDCE
Volvo Penta5.7GiPLKECE
Volvo Penta5.7GiPMDA
Volvo Penta5.7GiPMDACE
Volvo Penta5.7GiPNCACE
Volvo Penta5.7GiPNCBCE
Volvo Penta5.7GIPNCMCE
Volvo Penta5.7GiPNCSCE
Volvo Penta5.7GL-E
Volvo Penta5.7GLIMDA
Volvo Penta5.7GLiPLKDCE
Volvo Penta5.7GLPLKA
Volvo Penta5.7GLPLKD
Volvo Penta5.7GLPLKE
Volvo Penta5.7GLPLKR
Volvo Penta5.7GLPMDA
Volvo Penta5.7GLPNCS
Volvo Penta5.7GSiCPLKD
Volvo Penta5.7GSiPBYCCE
Volvo Penta5.7GSiPLKD
Volvo Penta5.7GSiPLKE
Volvo Penta5.7GSiPWTR
Volvo Penta5.7GSPBYC
Volvo Penta5.7GSPLKD
Volvo Penta5.7GSPLKE
Volvo Penta5.7GSPWTR
Volvo Penta5.7GXi-320-R
Volvo Penta5.7GXi-G
Volvo Penta5.7GXi-GF
Volvo Penta5.7GXi-H
Volvo Penta5.7GXi-HF
Volvo Penta5.7GXi-J
Volvo Penta5.7GXi-JF
Volvo Penta5.7GXi-N
Volvo Penta5.7GXi-P
Volvo Penta5.7GXiC-320-R
Volvo Penta5.7GXiC-J
Volvo Penta5.7GXiC-JF
Volvo Penta5.7GXiC-P
Volvo Penta5.7GXiCE-320-R
Volvo Penta5.7GXiCE-J
Volvo Penta5.7GXiCE-JF
Volvo Penta5.7GXiCE-M
Volvo Penta5.7GXiCE-P
Volvo Penta5.7GXiE-320-R
Volvo Penta5.7GXiE-J
Volvo Penta5.7GXiE-JF
Volvo Penta5.7GXiE-K
Volvo Penta5.7GXiE-KF
Volvo Penta5.7GXiE-M
Volvo Penta5.7GXiE-MF
Volvo Penta5.7GXiE-N
Volvo Penta5.7GXiE-P
Volvo Penta5.7OSi-300-J
Volvo Penta5.7OSi-300-JF
Volvo Penta5.7OSi-E
Volvo Penta5.7OSi-EF
Volvo Penta5.7OSi-G
Volvo Penta5.7OSi-GF
Volvo Penta5.7OSiE-300-JF
Volvo Penta5.7OSXi-E
Volvo Penta5.7OSXi-EF
Volvo Penta5.7OSXi-G
Volvo Penta5.7OSXi-GF
Volvo Penta5.7OSXi-J
Volvo Penta5.7OSXi-JF
Volvo Penta5.7OSXiE-J
Volvo Penta5.7OSXiE-JF
Volvo Penta570
Volvo Penta570A
Volvo Penta572A
Volvo Penta7.4GIIHUBCE
Volvo Penta7.4GiINCCCE
Volvo Penta7.4GiINCSCE
Volvo Penta7.4GiPBYCCE
Volvo Penta7.4GiPLKDCE
Volvo Penta7.4GiPLKECE
Volvo Penta7.4GiPNCACE
Volvo Penta7.4GiPNCBCE
Volvo Penta7.4GiPNCMCE
Volvo Penta7.4GiPNCSCE
Volvo Penta7.4GiPWTR
Volvo Penta7.4GLIHUB
Volvo Penta7.4GLIMDM
Volvo Penta7.4GLINCC
Volvo Penta7.4GLINCS
Volvo Penta7.4GLPLKD
Volvo Penta7.4GLPLKE
Volvo Penta7.4GLPMDA
Volvo Penta7.4GLPMDM
Volvo Penta7.4GLPNCA
Volvo Penta7.4GLPNCB
Volvo Penta7.4GLPNCM
Volvo Penta7.4GLPNCS
Volvo Penta7.4GSIINCC
Volvo Penta7.4GSIINCS
Volvo Penta7.4GSiPBYCCE
Volvo Penta7.4GSiPWTR
Volvo Penta7.4GSiXNCB
Volvo Penta7.4GSiXNCM
Volvo Penta740B
Volvo Penta8.1Gi-F
Volvo Penta8.1Gi-FF
Volvo Penta8.1Gi-G
Volvo Penta8.1Gi-GF
Volvo Penta8.1Gi-H
Volvo Penta8.1Gi-HF
Volvo Penta8.1Gi-J
Volvo Penta8.1Gi-JF
Volvo Penta8.1GiC-J
Volvo Penta8.1GiC-JF
Volvo Penta8.1GiC-Q
Volvo Penta8.1GiCE-J
Volvo Penta8.1GiCE-JF
Volvo Penta8.1GiCE-M
Volvo Penta8.1GiCE-P
Volvo Penta8.1GiCE-Q
Volvo Penta8.1GiE-J
Volvo Penta8.1GiE-JF
Volvo Penta8.1GiE-K
Volvo Penta8.1GiE-KF
Volvo Penta8.1GiE-M
Volvo Penta8.1GiE-MF
Volvo Penta8.1GiE-P
Volvo Penta8.1GXi-E
Volvo Penta8.1GXi-EF
Volvo Penta8.1GXi-F
Volvo Penta8.1GXi-FF
Volvo Penta8.1GXi-G
Volvo Penta8.1GXi-GF
Volvo Penta8.1GXi-J
Volvo Penta8.1GXi-JF
Volvo Penta8.1GXiE-J
Volvo Penta8.1GXiE-JF
Volvo Penta8.1GXiE-K
Volvo Penta8.1GXiE-KF
Volvo Penta8.1GXiE-M
Volvo Penta8.1GXiE-P
Volvo Penta8.1IPSCE-JF
Volvo Penta8.1IPSCE-MF
Volvo Penta8.1IPSCE-P
Volvo Penta8.1IPSCE-Q
Volvo Penta8.1IPSE-JF
Volvo Penta8.1OSi-B
Volvo Penta8.1OSi-BF
Volvo Penta8.1OSi-C
Volvo Penta8.1OSi-CF
Volvo Penta8.1OSi-D
Volvo Penta8.1OSi-DF
Volvo Penta8.1OSi-J
Volvo Penta8.1OSi-JF
Volvo Penta8.1OSiE-J
Volvo Penta8.1OSiE-JF
Volvo Penta8.2GLIMDM
Volvo Penta8.2GLPMDA
Volvo Penta8.2GLPMDM
Volvo Penta8.2GSiPBYCCE
Volvo Penta8.2GSiPWTR
Volvo Penta8.2GSiXNCB
Volvo PentaV6-200-A
Volvo PentaV6-225-A
Volvo PentaV6-225-E-A
Volvo PentaV8-225-C-A
Volvo PentaV8-225-C-B
Volvo PentaV8-225-CE-A
Volvo PentaV8-225-CE-B
Volvo PentaV8-270-A
Volvo PentaV8-270-B
Volvo PentaV8-270-C-A
Volvo PentaV8-270-C-B
Volvo PentaV8-270-CE-A
Volvo PentaV8-270-CE-B
Volvo PentaV8-270-E-A
Volvo PentaV8-270-E-B
Volvo PentaV8-300-A
Volvo PentaV8-300-B
Volvo PentaV8-300-C-A
Volvo PentaV8-300-C-B
Volvo PentaV8-300-CE-A
Volvo PentaV8-300-CE-B
Volvo PentaV8-300-E-A
Volvo PentaV8-300-E-B
Volvo PentaV8-320-A
Volvo PentaV8-320-B
Volvo PentaV8-320-C-A
Volvo PentaV8-320-C-B
Volvo PentaV8-320-CE-A
Volvo PentaV8-320-CE-B
Volvo PentaV8-320-E-A
Volvo PentaV8-320-E-B

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

ARCO MARINE30433
ARCO MARINE30470
DELCO REMY10465042
DELCO REMY9000762
DELCO REMY9000768
DELCO REMY9000789
DELCO REMY9000819
DELCO REMY9000851
DELCO REMY9 000 885
DELCO REMY9000886
GLM74190
LETRIKA9313
LETRIKA9314
LETRIKAAZE2128
MALLORY9-15900
MERCURY MARINE50812428A3
MERCURY MARINE50812604A2
MERCURY MARINE50822330A2
MERCURY MARINE50864340A2
MERCURY MARINE812428A3
MERCURY MARINE812604A2
MERCURY MARINE822330A2
MERCURY MARINE864340A2
OMC3854751
OMC3855177
PRESTOLITE ELECTRIC35261180
SIERRA18-5913-1
VOLVO PENTA3587625
VOLVO PENTA3853982
VOLVO PENTA3854751
VOLVO PENTA3856004
VOLVO PENTA3860764
VOLVO PENTA3885317
VOLVO PENTA872394
WAI GLOBAL6562N