Männärenkaat SIERRA 18-3937

47,98 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000005652 Osasto: Tuotemerkki:

Männänrenkaat SIERRA 18-3937 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 17464, Mercury Marine 34988, Mercury Marine 39-17464, Mercury Marine 39-34988, Mercury Marine 39-65153. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,06 kg
Mitat 12 × 13 × 1 cm
Paino

0,06 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Männärenkaat SIERRA 18-3937”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä SIERRA 18-3937 Männärenkaat soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta3.0GLM-A
Volvo Penta3.0GLM-B
Volvo Penta3.0GLM-C
Volvo Penta3.0GLMMDA
Volvo Penta3.0GLP-A
Volvo Penta3.0GLP-B
Volvo Penta3.0GLP-C
Volvo Penta3.0GLP-D
Volvo Penta3.0GLP-E
Volvo Penta3.0GLP-J
Volvo Penta3.0GLP-N
Volvo Penta3.0GSM-A
Volvo Penta3.0GSM-B
Volvo Penta3.0GSM-C
Volvo Penta3.0GSMBYMCE
Volvo Penta3.0GSMLKD
Volvo Penta3.0GSMNCS
Volvo Penta3.0GSMWTR
Volvo Penta3.0GSP-A
Volvo Penta3.0GSP-B
Volvo Penta3.0GSP-C
Volvo Penta3.0GSPBYMCE
Volvo Penta3.0GSPEFS
Volvo Penta3.0GSPLKD
Volvo Penta3.0GSPMDA
Volvo Penta3.0GSPNCS
Volvo Penta3.0GSPWTR
Volvo Penta3.0GXi-J
Volvo Penta3.0GXiC-J
Volvo Penta430A
Volvo Penta430B
Volvo Penta431A
Volvo Penta431B
Volvo Penta432A
Volvo Penta434A
Volvo Penta5.7GiIMDA
Volvo Penta5.7GiINCCCE
Volvo Penta5.7GiPLKDCE
Volvo Penta5.7GiPLKECE
Volvo Penta5.7GiPMDA
Volvo Penta5.7GiPMDACE
Volvo Penta5.7GiPNCACE
Volvo Penta5.7GiPNCBCE
Volvo Penta5.7GIPNCMCE
Volvo Penta5.7GiPNCSCE
Volvo Penta5.7GLIMDA
Volvo Penta5.7GLiPLKDCE
Volvo Penta5.7GLPLKA
Volvo Penta5.7GLPLKD
Volvo Penta5.7GLPLKE
Volvo Penta5.7GLPLKR
Volvo Penta5.7GLPMDA
Volvo Penta5.7GLPNCS
Volvo Penta5.7GSPLKD
Volvo Penta5.7GSPLKE
Volvo Penta571A
Volvo Penta5.8FiIHUBCE
Volvo Penta5.8FIIHUECE
Volvo Penta5.8FiPHUECE
Volvo Penta5.8FiPHURCE
Volvo Penta5.8FiPMDA
Volvo Penta5.8FiPMDM
Volvo Penta5.8FiPNCACE
Volvo Penta5.8FiPNCBCE
Volvo Penta5.8FiPNCMCE
Volvo Penta5.8FIPNCSCE
Volvo Penta5.8FLIHUB
Volvo Penta5.8FLIHUE
Volvo Penta5.8FLINCC
Volvo Penta5.8FLINCS
Volvo Penta5.8FLPHUE
Volvo Penta5.8FLPHUR
Volvo Penta5.8FLPMDA
Volvo Penta5.8FLPNCA
Volvo Penta5.8FLPNCB
Volvo Penta5.8FLPNCM
Volvo Penta5.8FLPNCS
Volvo Penta5.8FSIINCC
Volvo Penta5.8FSIINCS
Volvo Penta5.8FSiPHUBCE
Volvo Penta5.8FSiPHURCE
Volvo Penta5.8FSiPNCACE
Volvo Penta5.8FSiPNCD
Volvo Penta5.8FSiPNCS
Volvo PentaAQ200F
Volvo PentaAQ205A
Volvo PentaAQ225E
Volvo PentaAQ225F
Volvo PentaAQ260A
Volvo PentaAQ260B
Volvo PentaAQ271A
Volvo PentaAQ271B
Volvo PentaAQ271C
Volvo PentaAQ271D
Volvo PentaAQ290A
Volvo PentaAQ311A
Volvo PentaAQ311B
Volvo PentaBB260AV
Volvo PentaBB260B
Volvo PentaBB260C
Volvo PentaBB261A

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE17464
MERCURY MARINE34988
MERCURY MARINE39-17464
MERCURY MARINE39-34988
MERCURY MARINE39-65153
MERCURY MARINE39-67123
MERCURY MARINE65153
MERCURY MARINE67123
MERCURY MARINEF328506
MERCURY MARINEF3892364
MERCURY MARINEFI1100386
MERCURY MARINEFI1100692
MERCURY MARINEFI1101321
VOLVO3853268
VOLVO3853960
VOLVO3856753
VOLVO856171
VOLVO856381

Ristiviitteet

OMC14089025
OMC328506
OMC3853268
OMC3853960
OMC914555
OMC985083
OMC986336
SIERRA18-3937