INA 530 0582 10

86,72 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016644 Osasto: Tuotemerkki:

INA 530 0582 10 INA 530 0582 10 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 1275409, Volvo 30638278, Volvo 30677134, Volvo 30731772, Volvo 30731774. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 1,072 kg
Mitat 9 × 16 × 26,5 cm
Hampaiden lukumäärä

132.0 pcs

Kiinnitysasento

28.0 mm

Hampaita 1

132

Leveys 1 (mm)

28.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “INA 530 0582 10”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä INA 530 0582 10 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD3-110I-A
Volvo PentaD3-110I-B
Volvo PentaD3-110I-C
Volvo PentaD3-110I-D
Volvo PentaD3-110I-E
Volvo PentaD3-110I-F
Volvo PentaD3-110I-G
Volvo PentaD3-110I-H
Volvo PentaD3-130A-A
Volvo PentaD3-130A-B
Volvo PentaD3-130A-C
Volvo PentaD3-130I-A
Volvo PentaD3-130I-B
Volvo PentaD3-130I-C
Volvo PentaD3-140A-D
Volvo PentaD3-140A-E
Volvo PentaD3-140A-F
Volvo PentaD3-140A-G
Volvo PentaD3-140A-H
Volvo PentaD3-140I-D
Volvo PentaD3-140I-E
Volvo PentaD3-140I-F
Volvo PentaD3-140I-G
Volvo PentaD3-140I-H
Volvo PentaD3-150I-D
Volvo PentaD3-150I-E
Volvo PentaD3-150I-F
Volvo PentaD3-150I-G
Volvo PentaD3-150I-H
Volvo PentaD3-160A-A
Volvo PentaD3-160A-B
Volvo PentaD3-160A-C
Volvo PentaD3-160I-A
Volvo PentaD3-160I-B
Volvo PentaD3-160I-C
Volvo PentaD3-170A-D
Volvo PentaD3-170A-E
Volvo PentaD3-170A-F
Volvo PentaD3-170A-G
Volvo PentaD3-170A-H
Volvo PentaD3-170I-D
Volvo PentaD3-170I-E
Volvo PentaD3-170I-F
Volvo PentaD3-170I-G
Volvo PentaD3-170I-H
Volvo PentaD3-190A-B
Volvo PentaD3-190A-C
Volvo PentaD3-190I-A
Volvo PentaD3-190I-B
Volvo PentaD3-190I-C
Volvo PentaD3-200A-D
Volvo PentaD3-200A-E
Volvo PentaD3-200A-F
Volvo PentaD3-200A-G
Volvo PentaD3-200A-H
Volvo PentaD3-200I-D
Volvo PentaD3-200I-E
Volvo PentaD3-200I-F
Volvo PentaD3-200I-G
Volvo PentaD3-200I-H
Volvo PentaD3-220A-D
Volvo PentaD3-220A-E
Volvo PentaD3-220A-F
Volvo PentaD3-220A-G
Volvo PentaD3-220A-H
Volvo PentaD3-220I-D
Volvo PentaD3-220I-E
Volvo PentaD3-220I-F
Volvo PentaD3-220I-G
Volvo PentaD3-220I-H

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO1275409
VOLVO30638278
VOLVO30677134
VOLVO30731772
VOLVO30731774
VOLVO30777779
VOLVO31258305
VOLVO31258306
VOLVO31316658
VOLVO31316999
VOLVO31330188
VOLVO31339542
VOLVO31359568
VOLVO8631557
VOLVO8658339
VOLVO8692561

Ristiviitteet

AMAZON (ASIN)B00DZPXFJK
BOSCH1987948272
BOSCH1 987 948 291
CONTINENTAL CTAMCT1010K1
DAYCOKTB592
EVR5656070
FIDIKFI454
GATESK015580XS
SCHAEFFLER GRUPPE530 0582 10
SKFVKMA06220