Venttiilikopan tiiviste FELPRO MARINE 17930

17,26 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000000861 Osasto: Tuotemerkki:

Venttiilikopan tiiviste FELPRO MARINE 17930 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 11999, Mercury Marine 27-11999, Mercury Marine 27-17745, Mercury Marine 27-44204, Mercury Marine 27-52202. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,198 kg
Mitat 65 × 29 × 3 cm
Make

MERCRUISER / · OMC / · VOLVO PENTA

Malli

5.0L ; · 5.7L

Paino

0,20 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Venttiilikopan tiiviste FELPRO MARINE 17930”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä FELPRO MARINE FEL17930 Venttiilikopan tiiviste 17930 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaAQ175A
Volvo PentaAQ200B
Volvo PentaAQ200C
Volvo PentaAQ200D
Volvo PentaAQ225B
Volvo PentaAQ225C
Volvo PentaAQ225D
Volvo PentaAQ255A
Volvo PentaAQ255B
Volvo PentaAQ260A
Volvo PentaAQ290A

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE11999
MERCURY MARINE27-11999
MERCURY MARINE27-17745
MERCURY MARINE27-44204
MERCURY MARINE27-52202
MERCURY MARINEFI1101236
MERCURY MARINEFI5000161
VOLVO16-11-01236
VOLVO34043
VOLVO508420
VOLVO509338
VOLVO52202
VOLVO835096
VOLVO912965
VOLVO91351

Ristiviitteet

FELPRO MARINE17930
SIERRA18-2845