Käynnistin WAI GLOBAL 3550N

173,64 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008386 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 3550N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 8,82 kg
Mitat 33 × 18 × 15 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

CHRIS CRAFT / · CRUSADER / · MERCRUISER / · OMC / · PLEASURECRAFT / · VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

1.4 kW

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Paino

8,82 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 3550N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

DELCO REMY1108755
DELCO REMY1108756
DELCO REMY1109486
DELCO REMY1109487
DELCO REMY1109488
DELCO REMY1109489
DELCO REMY1109490
DELCO REMY1998317
DELCO REMY1998318
GLM74150
MERCRUISER32703
MERCRUISER45120
MERCRUISER46282
MERCRUISER50-32703
MERCRUISER50-45120
MERCRUISER50-46282
MERCRUISER50-59799
MERCRUISER50-69863A1
MERCRUISER50-69864A1
MERCRUISER50-79821A2
MERCRUISER50-79822A1
MERCRUISER50-79822A2
MERCRUISER50-79823A1
MERCRUISER50-99417A2
MERCRUISER50-99417R2
MERCRUISER59799
MERCRUISER69863A1
MERCRUISER69864A1
MERCRUISER79821A2
MERCRUISER79822A1
MERCRUISER79822A2
MERCRUISER79823A1
MERCRUISER99417A2
MERCRUISER99417R2
OMC981078
OMC982121
OMC983444
OMC983790
OMC985966
VOLVO PENTA855325-5
VOLVO PENTA855326-5
WAI GLOBAL3550N