Sähkökäynnistin WAI GLOBAL 5733NWAI

120,39 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008272 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 5733NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 50-29105, Mercury Marine 50-30842, Mercury Marine 50-31976, Mercury Marine 50-32411, Mercury Marine 50-37274. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

MERCURY

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

10.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Sähkökäynnistin WAI GLOBAL 5733NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE50-29105
MERCURY MARINE50-30842
MERCURY MARINE50-31976
MERCURY MARINE50-32411
MERCURY MARINE50-37274
MERCURY MARINE50-45822
MERCURY MARINE50-48643
MERCURY MARINE50-67341

Ristiviitteet

MERCURY MARINE5029105
MERCURY MARINE5030842
MERCURY MARINE5031976
MERCURY MARINE5032411
MERCURY MARINE5037274
MERCURY MARINE5045822
MERCURY MARINE5048643
MERCURY MARINE5067341
PRESTOLITE ELECTRICMGL4006
REMY1113510
REMY1113552
REMY1113553
REMYRS41002
WAI GLOBAL5733NWAI