Käynnistin WAI GLOBAL 18236NWAI

183,73 € Sis. alv 25,5 %

BMW Marine / MerCruiser / Mercury

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008223 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 18236NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 50801333980, Mercury Marine 50854178. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

MERCRUISER

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

11.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 18236NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE50801333980
MERCURY MARINE50854178

Ristiviitteet

BOSCH0001354108
BOSCH0001359007
BOSCH0001359060
BOSCH0001362303
BOSCH0001362304
BOSCH0001366008
BOSCH0001367008
DELCO REMYDRS7970
ISKRA11130736
ISKRA11131140
ISKRA11132389
ISKRAAZE4285
ISKRAAZJ3258
ISKRAAZJ3386
ISKRAIS0736
ISKRAIS1033
ISKRAIS1456
LETRIKA11131140
LETRIKA11132389
MAGNETON9-142-944
PRESTOLITE ELECTRIC20540106
REMYRS41072
SANDO6010234.0
WAI GLOBAL18236NWAI