Käynnistin WAI GLOBAL 6615NWAI

253,26 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008285 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 6615NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 50-47454, Mercury Marine 50-97499A2, Mercury Marine 50-97499R2, Mercury Marine 50-97499R4. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

CRUSADER

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 6615NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE50-47454
MERCURY MARINE50-97499A2
MERCURY MARINE50-97499R2
MERCURY MARINE50-97499R4

Ristiviitteet

DELPHISX1026
MERCURY MARINE5047454
MERCURY MARINE5097499A2
MERCURY MARINE5097499R2
MERCURY MARINE5097499R4
PRESTOLITE ELECTRIC20513003
REMY1108278
REMY1108373
REMY1109358
REMY19010617
REMY1998404
REMY1998405
REMY1998421
REMY1998460
REMY25831
REMY26925230A
REMY63242
REMYP4162S
WAI GLOBAL6615NWAI