Käynnistin WAI GLOBAL 6616N

291,57 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / OMC / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008393 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 6616N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 9,4 kg
Mitat 37 × 23 × 15 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

CRUSADER / · MERCRUISER / · OMC / · VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Paino

9,40 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 6616N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI6616N Käynnistin 6616N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo Penta430
Volvo Penta430A
Volvo Penta430B
Volvo Penta431A
Volvo Penta431B
Volvo Penta432A
Volvo Penta434A
Volvo Penta500B
Volvo Penta501A
Volvo Penta501B
Volvo Penta5.7GiI-A
Volvo Penta5.7GiI-B
Volvo Penta5.7GSiI-A
Volvo Penta5.7GXiI-A
Volvo Penta5.7GXiI-B
Volvo Penta5.7GXiI-C
Volvo Penta570
Volvo Penta570A
Volvo Penta572A
Volvo Penta740A
Volvo Penta740B
Volvo Penta8.1GiI-A
Volvo Penta8.1GiI-B
Volvo Penta8.1GiI-C
Volvo Penta8.1GiI-D
Volvo Penta8.1GSiI-A
Volvo Penta8.1GXiI-A
Volvo Penta8.1GXiI-B
Volvo Penta8.1GXiI-C
Volvo PentaAQ260A
Volvo PentaAQ260B
Volvo PentaBB225A
Volvo PentaBB225AV
Volvo PentaBB225B
Volvo PentaBB225C
Volvo PentaBB231A
Volvo PentaBB260AV
Volvo PentaBB260B
Volvo PentaBB260C
Volvo PentaBB261A
Volvo PentaBB740A

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

ARCO MARINE30457
DELCO REMY10455602
DELCO REMY1108374
DELCO REMY1108742
DELCO REMY1109369
DELCO REMY1109485
DELCO REMY19010615
DELCO REMY1998316
DELCO REMY1998405
DELCO REMY26925202A
GLM74170
MERCURY MARINE17251A3
MERCURY MARINE47455
MERCURY MARINE5017251A3
MERCURY MARINE5047455
MERCURY MARINE5065784A1
MERCURY MARINE5076963A3
MERCURY MARINE5076965A1
MERCURY MARINE5076965A2
MERCURY MARINE5076965A3
MERCURY MARINE5076965A4
MERCURY MARINE50808011A1
MERCURY MARINE5099419A3
MERCURY MARINE65784A1
MERCURY MARINE76963A3
MERCURY MARINE76965A1
MERCURY MARINE76965A2
MERCURY MARINE76965A3
MERCURY MARINE76965A4
MERCURY MARINE808011A1
MERCURY MARINE99419A3
OMC921288
OMC980820
OMC981288
OMC982195
OMC984982
OMC986007
SIERRA18-5908
VOLVO PENTA855334
WAI GLOBAL6616N