Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12417NWAI

152,16 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008211 Osasto: Tuotemerkki:

Laturi WAI GLOBAL 12417NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 11063163-7, Volvo 1502272, Volvo 1607361, Volvo 1624089, Volvo 1624090. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Jännite

24.0 V

Vaihtovirtageneraattorin latausvirta

55.0 A

Talja

Ei

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12417NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL 12417NWAI Vaihtovirtalaturi soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD45A
Volvo PentaD45BPP
Volvo PentaTAD730V
Volvo PentaTD30A
Volvo PentaTD31ACE
Volvo PentaTD40A
Volvo PentaTD45B
Volvo PentaTD71A
Volvo PentaTD121G-87
Volvo PentaTD610M
Volvo PentaTD610V
Volvo PentaTD630ME
Volvo PentaTD630VE
Volvo PentaTD640VE
Volvo PentaTD730ME
Volvo PentaTD730VE
Volvo PentaTID71A
Volvo PentaTWD610V
Volvo PentaTWD630ME
Volvo PentaTWD630VE
Volvo PentaTWD710V
Volvo PentaTWD730ME
Volvo PentaTWD731VE
Volvo PentaTWD740VE
Volvo PentaTWD1230ME

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO11063163-7
VOLVO1502272
VOLVO1607361
VOLVO1624089
VOLVO1624090
VOLVO5003448
VOLVO592601
VOLVOVOE11063163
VOLVOVOE14371018
VOLVOVOE1624090
VOLVOVOE873757
VOLVOVOE9000873757
VOLVOVOE9011063163
VOLVOVOE9014371018
VOLVO PENTA873757-9

Ristiviitteet

BOSCH0120489303
DELCO REMYDRA3840
DELCO REMYDRA3841
DELCO REMYDRA3956
PRESTOLITE ELECTRIC20150114
REMYRA00139
UNIPOINTALT0106
VALEO180619
VALEO181991
VALEO2181991
VALEO2181991D
VALEO2541199
VALEO2541828B
VALEO2541850
VALEO436439
VALEO436440
VALEO436639
VALEO436703
VALEO439068
VALEO439173
VALEO592776
VALEOA14N118M
VALEOA14N141M
VALEOA14N200M
VALEOA14N206M
VOLVO PENTA3803270-2
WAI GLOBAL12417NWAI