Käynnistin WAI GLOBAL 18424N

224,51 € Sis. alv 25,5 %

Yamaha / Yanmar

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008379 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 18424N vastaa muun muassa OE-numeroita: Yamaha 6TA8180000, Yamaha 6TA-81800-00-00, Yanmar 11977377010. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 9,06 kg
Mitat 34 × 22 × 21 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

YAMAHA / · YANMAR

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

2.5 kW

Hampaiden lukumäärä

12.0 pcs

Paino

9,06 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 18424N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä WAI GLOBAL WAI18424N Käynnistin 18424N soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Yanmar6LP(A)-DTE(P
Yanmar6LP(A)-STE(P
Yanmar6LP(A-DTZE(P
Yanmar6LP(A-DTZEP1
Yanmar6LP(A-STZE(P
Yanmar6LP(A-STZEP1
Yanmar6LP-DT
Yanmar6LP-DTE
Yanmar6LP-DTZE
Yanmar6LP-DTZE1
Yanmar6LP-DTZY
Yanmar6LP-ST
Yanmar6LP-STE
Yanmar6LP-STZE
Yanmar6LP-STZE1
Yanmar6LP-STZY
Yanmar6LP-STZYJ
Yanmar6LP-WDT
Yanmar6LP-WDTZY
Yanmar6LP-WST
Yanmar6LP-WSTZY
Yanmar6LPA-STP2
Yanmar6LPA-STZP2
Yanmar6LPA-STZP3

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

YAMAHA6TA8180000
YAMAHA6TA-81800-00-00
YANMAR11977377010

Ristiviitteet

AD KUHNER254314
ARTEC48213839
BTS TURBOS510951
BTS TURBOS512743
DELCO REMYDRS0513
DENSO1280008640
DENSO1280008641
DENSO2280001610
DENSO2280001611
DENSO2280002030
DENSO2280002031
DENSO2280002032
DENSO2280006290
DENSO2280006291
DRI-EXCHANGE335039122
EAI12214
FARCOM107592
NPST521A141
PRESTOLITE ELECTRIC20513034
SANDO6040221.0
WAI GLOBAL18424N