Startti WAI GLOBAL 6788BN

156,86 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008399 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 6788BN. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 4,24 kg
Mitat 27 × 17 × 15 cm
Työkalutyyppi

Starter set

Make

OMC / · VOLVO PENTA

Jännite

12.0 V

Nimellisteho

1.6 kW

Hampaiden lukumäärä

11.0 pcs

Paino

4,24 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Startti WAI GLOBAL 6788BN”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

AC DELCO323-1619
OUTBOARD MARINE3858463
REMY10465606
REMY8000193
REMY9000895
VOLVO PENTA3862308
WAI GLOBAL6788BN