Käynnistin HC-CARGO 112534

150,26 € Sis. alv 25,5 %

Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000022695 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin HC-CARGO 112534 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 21323043, Volvo 3801351, Volvo 3803929. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 4,346 kg
Mitat 31,5 × 17 × 13 cm
Jännite

12.0 V

Nimellisteho

2.0 kW

Reikien määrä

2.0 pcs

Hihan tyyppi

74.0 mm

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Paino

4,35 kg

Jännite (V)

12.0

Käynnistinmoottori teho (kW)

2.0

Käynnistintyyppi

alennusvaihde

Pituus (mm)

239.0

Laipan halkaisija [mm]

74.0

Kiinnitysreikien lukumäärä

2.0

kierrereikiä [kpl]

0.0

Pyörimissuunta

Pyörimissuunta myötäpäivään

Hammasluku

9

Sisäläpimitta 2 [mm]

11.0

Hammaspyörän perusasento [mm]

20.0

Sisäläpimitta 1 [mm]

11.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin HC-CARGO 112534”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä HC-CARGO 112534 Käynnistin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD2-50F
Volvo PentaD2-55
Volvo PentaD2-55B
Volvo PentaD2-55C
Volvo PentaD2-55D
Volvo PentaD2-55E
Volvo PentaD2-55F
Volvo PentaD2-60F
Volvo PentaD2-75
Volvo PentaD2-75B
Volvo PentaD2-75C
Volvo PentaD2-75F

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO21323043
VOLVO3801351
VOLVO3803929

Ristiviitteet

AC DELCODRS3938
AC DELCODRS3938N
AD KUHNER254001
AS-PLS0188
AS-PLS1116
BOSCH0001109035
BOSCH0986022440
BOSCH1986S00722
BOSCHF042002159
BOSCHF042S02159
CASCOCST10288
CEVAM8064
DELCO REMY8000227
DELCO REMY8000286
DELCO REMY8000423
DELCO REMY8000532
DELCO REMYDRS3938
DELCO REMYDRS3938N
DRI-EXCHANGE668008092
EATON19960488
EATON50027532
ELSTOCK253085
ERA220888
ERA220888A
EUROTEC11022440
FARCOM104623
FARCOM105058
FARCOM106717
HC-CARGO112534
HC-CARGOSTR22059
HC-PARTSCS1471
HELLA8EA 015 642-081
HELLA8EA738259001
HERTH+BUSS42109035
LETRIKA11131267
LETRIKAAZE2155
LETRIKAIS1101
LETRIKAMS86
LUCASLRS01580
LUCAS ELECTRICALLRS01580
MAGNETI MARELLI063521090
MAGNETI MARELLI063521090350
PERKINS1005821980
PERKINS1850866
PERKINS18508660
PERKINS185086600
PERKINSU5MK8261
PERKINSU85086790
PERKINSU85086800
PSH700501092
PSHSTR22059
REMY8000227
REMY8000286
REMY8000423
REMY8000532
UNIPOINTSTR2238
WAI10873N
WAI18949N
WAI2-2553-BO