Käynnistin WAI GLOBAL 18375NWAI

409,62 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008237 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 18375NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 11129122. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

RENAULT

Jännite

24.0 V

Hampaiden lukumäärä

9.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Käynnistin WAI GLOBAL 18375NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO11129122

Ristiviitteet

AVFIM360
AVFIM601
AVFIM637
AVFIM651
BOSCH0001411009
BOSCH0001417001
BOSCH0001417037
BOSCH0001417051
BOSCH0001417060
BOSCHF042002091
DELCO REMYDRS1510
DELCO REMYDRS2960
DELCO REMYDRS3730
DELCO REMYDRS6520
EFEL10655
EFEL22701
ELMOT50000
ELMOTR2205
HELLA8EA012-586-041
HELLA8EA726-025-001
ISKRA11139032
ISKRA11139152
ISKRAAZK5165
ISKRAAZK5191
ISKRAAZK5443
ISKRAAZK5498
ISKRAAZL3601
ISKRAIS0130
ISKRAIS9032
ISKRAIS9082
ISKRAIS9138
LETRIKA11139032
LETRIKA11.139.152
MAGNETI MARELLI943252187
MAGNETI MARELLIMSR687
MAGNETON9-125-010
PRESTOLITE ELECTRIC860506
PRESTOLITE ELECTRIC860506GB
REMY19024051
REMY19024072
REMY19024073
REMY19024151
UNIPOINTSTR23903
UNIPOINTSTR2391
VALEO438034
VALEO455530
WAI GLOBAL18375NWAI