Sähkökäynnistin WAI GLOBAL 5708NWAI

91,63 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000008256 Osasto: Tuotemerkki:

Käynnistin WAI GLOBAL 5708NWAI vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 50-57485, Mercury Marine 50-60315, Mercury Marine 50-65436, Mercury Marine 50-66015, Mercury Marine 50-66015-2. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Työkalutyyppi

Electric starter

Make

MARINER

Jännite

12.0 V

Hampaiden lukumäärä

10.0 pcs

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Sähkökäynnistin WAI GLOBAL 5708NWAI”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE50-57485
MERCURY MARINE50-60315
MERCURY MARINE50-65436
MERCURY MARINE50-66015
MERCURY MARINE50-66015-2
MERCURY MARINE50-88119
MERCURY MARINE50-893891

Ristiviitteet

AD KUHNER60875
MERCURY MARINE5057485
MERCURY MARINE5060315
MERCURY MARINE5065436
MERCURY MARINE5066015
MERCURY MARINE50660152
MERCURY MARINE5088119
MERCURY MARINE50893891
PRESTOLITE ELECTRIC20513503TBA
PRESTOLITE ELECTRICMGD4108
PRESTOLITE ELECTRICMGD4108A
PRESTOLITE ELECTRICPOC4003
REMYRS41006
SANDO6011111.0
UNIPOINTSTR1063
WAI GLOBAL5708NWAI