Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12161N

164,04 € Sis. alv 25,5 %

Cummins

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000008358 Osasto: Tuotemerkki:

Laturi WAI GLOBAL 12161N. Tarkista tuotteen tunniste ja sopivuus ennen tilausta.

Paino 5,862 kg
Mitat 19 × 18,5 × 18 cm
Jännite

12.0 V

Vaihtovirtageneraattorin latausvirta

65.0 A

Talja

Ei

Malli

12161N

Venttiilin ohjaustyyppi

New

Paino

5,86 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vaihtovirtalaturi WAI GLOBAL 12161N”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Tuotteen viitenumerot

Ristiviitteet

BOSCH0120488205
BOSCH0120488285
BOSCH0120488293
BOSCH0120489475
BOSCH120488205
BOSCH120488285
BOSCH120488293
BOSCH120489387
BOSCH120489475
BOSCH9120060040
BOSCH9120060041
BOSCH9120060044
BOSCH986040290
BOSCHAL5012N
BOSCHAL9959X
BOSCHF005A00023
BOSCHF005A00026
DELCO REMYDRA0019
DELCO REMYDRB0290
DOOSAN46550712
DRI-EXCHANGE585104652
HELLA8EL737217001
IHCA181873
IHCA187873
ISKRA11204395
ISKRAAAK1808
ISKRAAAK3330
ISKRAAAK3359
ISKRAAAK4830
ISKRAIA0727
ISKRAIA1299
LETRIKA11201727
LETRIKA11201935
LETRIKA11203641
LETRIKA11204382
LETRIKA11204395
LETRIKAAAK1363
LETRIKAAAK4825
LETRIKAAAK5123
MAGNETON9515,17
MAGNETON9515170
MAGNETON9-515-241
MAGNETON9-515-765
MAHLEMG279
MAHLEMG414
MAHLEMG479
MAHLEMG 482
ONAN191232601
PRESTOLITE ELECTRIC20110305
REMY50951
REMY93029
THERMO KING448499
UNIPOINTALT2232
WAI12146
WAI12158
WAI12161
WAI12595
WAI12753
WAI GLOBAL12161N