Jäähdytysnestepumpun siipipyörä VOLVO PENTA 21951358

141,84 € Sis. alv 25,5 %

MerCruiser / Mercury / Volvo Penta

Jälkitoimituksessa

Tuotetunnus (SKU): CX-000007934 Osasto: Tuotemerkki:

Siipipyörä VOLVO PENTA 21951358 vastaa muun muassa OE-numeroita: Mercury Marine 119574-42550, Mercury Marine 119574-42551, Volvo 3887761, Volvo Penta 21422633, Volvo Penta 21422649. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,318 kg
Mitat 10,5 × 10 × 10 cm
Työkalutyyppi

Coolant impeller

Napaluku

12.0 pcs

Paino

0,32 kg

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jäähdytysnestepumpun siipipyörä VOLVO PENTA 21951358”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä VOLVO PENTA 21951358 Jäähdytysnestepumpun siipipyörä soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD6-280A-E
Volvo PentaD6-300A-F
Volvo PentaD6-300A-G
Volvo PentaD6-300D-F
Volvo PentaD6-300D-G
Volvo PentaD6-300I-G
Volvo PentaD6-310A-E
Volvo PentaD6-310D-E
Volvo PentaD6-330A-E
Volvo PentaD6-330A-F
Volvo PentaD6-330D-E
Volvo PentaD6-330D-F
Volvo PentaD6-340A-G
Volvo PentaD6-340D-G
Volvo PentaD6-340I-G
Volvo PentaD6-370A-E
Volvo PentaD6-370A-F
Volvo PentaD6-370D-E
Volvo PentaD6-370D-F
Volvo PentaD6-380A-G
Volvo PentaD6-380D-G
Volvo PentaD6-380I-G
Volvo PentaD6-400A-E
Volvo PentaD6-400A-F
Volvo PentaD6-400A-G
Volvo PentaD6-435D-E
Volvo PentaD6-435D-F
Volvo PentaD6-440A-G
Volvo PentaD6-440D-G
Volvo PentaD6-440I-G
Volvo PentaD6-440I-WJ-G
Volvo PentaD6-480A-G
Volvo PentaD6-480D-G
Volvo PentaD6-480I-G
Volvo PentaD6-480I-WJ-G
Volvo PentaD8A1-A MP
Volvo PentaD8A2-A MP
Volvo PentaD8A3-A MP
Volvo PentaD8A4-A MP
Volvo PentaD8A5-A MG
Volvo PentaD8A5-A MH
Volvo PentaD8A6-A MG
Volvo PentaD8A6-A MH
Volvo PentaD8A7-A MP
Volvo PentaD8A8-A MP
Volvo PentaTAMD63L-A
Volvo PentaTAMD63P-A

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

MERCURY MARINE119574-42550
MERCURY MARINE119574-42551
VOLVO3887761
VOLVO PENTA21422633
VOLVO PENTA21422649
VOLVO PENTA21951358
VOLVO PENTA21958592
VOLVO PENTA22000061
VOLVO PENTA22994993
VOLVO PENTA24139373
VOLVO PENTA3887761
VOLVO PENTA876771

Ristiviitteet

ORBITRADE15649