CONTITECH CT 1010 K1

106,00 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 3.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016646 Osasto: Tuotemerkki:

CONTITECH CT 1010 K1 CONTITECH CT 1010 K1 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 274247, Volvo 30731772, Volvo 30777779, Volvo 31258305, Volvo 31258306. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 1,1 kg
Mitat 9,5 × 16,5 × 27 cm
Hampaiden lukumäärä

132.0 pcs

Kiinnitysasento

28.0 mm

Leveys 3

32.0 mm

Rullan korkeus

59.0 mm

Paino [kg]

1.12

Hammasluku

132

Leveys (mm)

28.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CONTITECH CT 1010 K1”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä CONTITECH CT 1010 K1 soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD3-110I-A
Volvo PentaD3-110I-B
Volvo PentaD3-110I-C
Volvo PentaD3-110I-D
Volvo PentaD3-110I-E
Volvo PentaD3-110I-F
Volvo PentaD3-110I-G
Volvo PentaD3-110I-H
Volvo PentaD3-130A-A
Volvo PentaD3-130A-B
Volvo PentaD3-130A-C
Volvo PentaD3-130I-A
Volvo PentaD3-130I-B
Volvo PentaD3-130I-C
Volvo PentaD3-140A-D
Volvo PentaD3-140A-E
Volvo PentaD3-140A-F
Volvo PentaD3-140A-G
Volvo PentaD3-140A-H
Volvo PentaD3-140I-D
Volvo PentaD3-140I-E
Volvo PentaD3-140I-F
Volvo PentaD3-140I-G
Volvo PentaD3-140I-H
Volvo PentaD3-150I-D
Volvo PentaD3-150I-E
Volvo PentaD3-150I-F
Volvo PentaD3-150I-G
Volvo PentaD3-150I-H
Volvo PentaD3-160A-A
Volvo PentaD3-160A-B
Volvo PentaD3-160A-C
Volvo PentaD3-160I-A
Volvo PentaD3-160I-B
Volvo PentaD3-160I-C
Volvo PentaD3-170A-D
Volvo PentaD3-170A-E
Volvo PentaD3-170A-F
Volvo PentaD3-170A-G
Volvo PentaD3-170A-H
Volvo PentaD3-170I-D
Volvo PentaD3-170I-E
Volvo PentaD3-170I-F
Volvo PentaD3-170I-G
Volvo PentaD3-170I-H
Volvo PentaD3-190A-B
Volvo PentaD3-190A-C
Volvo PentaD3-190I-A
Volvo PentaD3-190I-B
Volvo PentaD3-190I-C
Volvo PentaD3-200A-D
Volvo PentaD3-200A-E
Volvo PentaD3-200A-F
Volvo PentaD3-200A-G
Volvo PentaD3-200A-H
Volvo PentaD3-200I-D
Volvo PentaD3-200I-E
Volvo PentaD3-200I-F
Volvo PentaD3-200I-G
Volvo PentaD3-200I-H
Volvo PentaD3-220A-D
Volvo PentaD3-220A-E
Volvo PentaD3-220A-F
Volvo PentaD3-220A-G
Volvo PentaD3-220A-H
Volvo PentaD3-220I-D
Volvo PentaD3-220I-E
Volvo PentaD3-220I-F
Volvo PentaD3-220I-G
Volvo PentaD3-220I-H

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO274247
VOLVO30731772
VOLVO30777779
VOLVO31258305
VOLVO31258306
VOLVO31330188
VOLVO31359568
VOLVO8631557
VOLVO8670054

Ristiviitteet

AETB748
AMAZON (ASIN)B0068MN7PE
BOSCH1987948272
BOSCH1987949571
CONTINENTAL CTAMCT1010
CONTINENTAL CTAMV41237
CONTINENTAL CTAMV41238
CONTINENTAL CTAMV56506
CONTINENTAL CTAMV56522
CONTINENTAL CTAMV56560
DAYCO941023
DAYCOKTB592
EVR56506
EVR56522
EVR56560
EVR5656070
FEBI28588
FEBI28589
GATES5580XS
GATESK015580XS
HUTCHINSON132HTDP28
INA530050410
INA530058210
INA536031810
OPTIBELTZRK 1426
OPTIBELTZRK1702
QUINTON HAZELLQBK685
QUINTON HAZELLQTB674
ROULUNDS RUBBERRR1120
SKFVKMA06220
SNRKD465.03
SNRKD465.04
TRISCAN8645 5580XS
VEYANCE132H9.5P280II
VEYANCEG1579H
VEYANCEK1G1579H