Öljynsuodatin PURFLUX PX LS743

6,59 € Sis. alv 25,5 %

Kubota / Perkins / Suzuki / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000014609 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin PURFLUX LS743 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 861473, Volvo 8614737, Volvo 861826. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,228 kg
Mitat 7 × 7 × 8 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

76.0 mm

Ulkohalkaisija

66.0 mm

Sisähalkaisija 2

57.0 mm

Kierteen koko

3/4 inch

Paino

0,23 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Korkeus (mm)

76.0

Ulkoläpimitta [mm]

66.0

Läpimitta 3 [mm]

57.0

Läpimitta 4 [mm]

63.0

Kierre 1

3/4"-16

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin PURFLUX PX LS743”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä PURFLUX LS743 Öljynsuodatin PX soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD1-13
Volvo PentaD1-13B
Volvo PentaD1-13F
Volvo PentaD1-20
Volvo PentaD1-20B
Volvo PentaD1-20F
Volvo PentaMD2010
Volvo PentaMD2010-C
Volvo PentaMD2010-D
Volvo PentaMD2010B
Volvo PentaMD2020
Volvo PentaMD2020-C
Volvo PentaMD2020-D
Volvo PentaMD2020B
Volvo PentaMD2030
Volvo PentaMD2030-C
Volvo PentaMD2030-D
Volvo PentaMD2030B
Volvo PentaMD2040
Volvo PentaMD2040-C
Volvo PentaMD2040-D
Volvo PentaMD2040B

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO861473
VOLVO8614737
VOLVO861826

Ristiviitteet

AC DELCOPF1219
AC DELCOPF1220
AC DELCOPF1233
AC DELCOPF1234
AC DELCOX123
AC DELCOX161
AC DELCOX4103E
AC DELCOX 72
ALCO FILTERSP1004
ALCO FILTERSP-1087
ALCO FILTERSP-1227
ALCO FILTERSP991
ASHIKA10-02-210
ASHIKA10-02-214
ASHIKA1002217
ASHIKA10-08-898
BALDWINB33
BALDWINB37
BLUE PRINTADD62104
BLUE PRINTADK82102
BLUE PRINTADT32109
BOSCH0451103276
BOSCH0986452028
BOSCH0986AF1024
BOSCH0 986 B00 058
BOSCH451103276
BOSCH72166
BOSCH72167
BOSCH986452019
BOSCH986452028
BOSCH986452044
BOSCH986452058
BOSCHBOF2028
BOSCHF 026 407 013
BOSCHF026407208
BOSCHF 026 407 221
BOSCHF 026 407 364
BOSCHP2028
BOSCHP3276
BRIGGS & STRATTON692513
CHAMPLS 101
CHAMPLS 131
CHAMPPH2823
CHAMPPH2840
CHAMPPH 2841
CHAMPIONC138/606
CHAMPIONC163/606
CLEAN FILTERDO851
CLEAN FILTERDO 851/A
CLEAN FILTERDO862
CLEAN FILTERFV4476
COMLINECTY11123
COOPERSZ1042
COOPERSZ963
COOPERSFIAAMFT5272
COOPERSFIAAMFT5286
CROSLAND2077
DELPHIF6586
DELPHIF6588
DELPHIF6603
DELPHIF6613
DELPHIF6622
DELPHIFX0155
DENSO1150101291
DENSO1150101390
DENSO11501016020
DENSO1150101660
DENSO1150101780
DENSO115010-1880
DENSO115N1291
DONALDSONP502015
EUROREPAR1616169180
EUROREPARE 149054
EUROREPARE 149065
EUROREPARE149162
EUROREPARE149163
FEBI109205
FEBI184270
FEBI27149
FEBI39829
FILTRONOP572
FILTRONOP621
FLEETGUARDLF3614
FLEETGUARDLF3615
FRAMDG4967
FRAMPH4386
FRAMPH4967
FRAMPH4967 RV
FRAMPH5283
FRAMTG4967
FRAMXG4967
HENGST FILTERH130W
HENGST FILTERH90W25
HENGST FILTERH96W02
HENGST FILTERH97W01
HENGST FILTERH97W04
HENGST FILTERH97W07
HENGST FILTERH97W13
HENGST FILTERH97W16
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312010
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312012
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312014
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312018
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ131210
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ131214
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1316004
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ131 8000
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318003
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318011
HERTH+BUSS JAKOPARTSN1318017
HIFI FILTERT 1636
HIFI FILTERT1639
HIFI FILTERT501
INGERSOLL-RAND32498545
INGERSOLL-RAND93164895
JAPANPARTSFO-042JM
JAPANPARTSFO210S
JAPANPARTSFO-214S
JAPANPARTSFO-278S
JAPANPARTSFO-898S
JAPANPARTSJFO117
JAPANPARTSJFO203
JAPANPARTSJFO210
JAPANPARTSJFO210S
JAPANPARTSJFO214
JAPANPARTSJFO298
JAPANPARTSJFO604
JAPANPARTSJFO800
JAPANPARTSJFO898S
KAGER100144
KAWASAKI16097-1069
KAWASAKI45065-2071
KAWASAKI490652068
KAWASAKI490652071
KAWASAKI490652074
KAWASAKI490652075
KAWASAKI490652076
KAWASAKI490652077
KAWASAKI49065-2078
KAWASAKI490657010
LUCASLFOS124
LUCAS ELECTRICALLFOS124
MAHLEOC215
MAHLEOC216
MAHLEOC217
MAHLEOC 217/6
MAHLEOC2176A
MAHLEOC217/S
MAHLEOC534
MAHLEOC534A
MAHLEOC 601
MAHLEOC610
MANN-FILTERW 610/1
MANN-FILTERW61080
MANN-FILTERW6109
MANN-FILTERW 67/2
MANN-FILTERW681
MANN-FILTERW683
MANN-FILTERW6880
MOTORCRAFTEFL168
MOTORCRAFTEFL292
MOTORCRAFTEFL391
MOTORCRAFTEFL397
MOTORCRAFTFL836
NIPPARTSJ1312010
NIPPARTSJ1312018
NIPPARTSJ131210
NIPPARTSJ131214
NIPPARTSJ1316004
NIPPARTSJ1318003
NIPPARTSJ1318011
NIPPARTSN1318017
NPSS131I03
NPSS131I09
NPST131A10
PERKINS140506250
PERKINS140516190
PERKINS140516250
PERKINS140516990
PURFLUXLS743
PUROLATORL10241
PUROLATORL14476
PUROLATORPER 4477
QUINTON HAZELLQOF5311
QUINTON HAZELLQOF5350
RYCOZ 172
SAKURAC1109
SAKURAC1109-3
SAKURAC1113
SAKURAC11131
SAKURAC11132
SAKURAC1404
SOFIMAS3251R
SOFIMAS3263R
TECNOCARR201
UFI2313100
UFI2313101
UFI2321000
UFI23213000
UFI2325100
UFI2326300
UFI2327000
UNIONC123
UNIONC170
UNIPARTGFE334
UNIPARTGFE 339
UNIPARTGFE 358
UNIPARTGFE38
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW6101
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW683
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTWP91480
VALEO586023
VALEO586039
VALEO586040
VALEO586042
VALEO586054
VALEO586061
VALEO586073
VALEO586082
VICC110
VICC113
VICC218
VICC704
VICC705
WIX FILTERS51394
WIX FILTERS51396
WIX FILTERSAP571
WIX FILTERSWL7119
WIX FILTERSWL7131
WIX FILTERSWL7172
WIX FILTERSWL7177
WOODGATEWGL3615