Polttoainesuodatin OE IVECO 1902138

13,34 € Sis. alv 25,5 %

BMW Marine / Perkins / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000014453 Osasto: Tuotemerkki:

Polttoainesuodatin OE IVECO 1902138 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 119990661, Volvo 1257201, Volvo 12572012, Volvo 1270529, Volvo 12705299. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,48 kg
Mitat 16 × 9 × 9 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Pituus

156.0 mm

Kiinnitysasento

156.0 mm

Ulkohalkaisija

81.0 mm

Sisähalkaisija

62.0 mm

Sisähalkaisija 2

61.5 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

70.0 mm

Varsien välys 2

1.5 mm

Kierteen koko

1 inch

Paino

0,48 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Kopan läpimitta (mm)

81.0

Korkeus (mm)

156.0

Liitinkierre

M16x1,5

Tiivisteen läpimitta [mm]

70.0

Sisäläpimitta 2 [mm]

61.5

Suositellun erikoistyökalun tuotenumero

14kt

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Polttoainesuodatin OE IVECO 1902138”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä OE IVECO 1902138 Polttoainesuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaAD30A
Volvo PentaAD31
Volvo PentaAD31B
Volvo PentaAD31D
Volvo PentaAD31D-A
Volvo PentaAD31L-A
Volvo PentaAD31P-A
Volvo PentaAD31XD
Volvo PentaAD40B
Volvo PentaAD41A
Volvo PentaAD41B
Volvo PentaAD41BJ
Volvo PentaAD41D
Volvo PentaAQAD30A
Volvo PentaAQAD40A
Volvo PentaAQAD40B
Volvo PentaAQD40A
Volvo PentaD5A-B TA
Volvo PentaD5A-T
Volvo PentaD5A-TA
Volvo PentaD7A-B TA
Volvo PentaD7A-T
Volvo PentaD7A-TA
Volvo PentaD7C-B TA
Volvo PentaD7C-TA
Volvo PentaD41B
Volvo PentaD41D
Volvo PentaD45A
Volvo PentaD45BPP
Volvo PentaKAD32P
Volvo PentaKAD42A
Volvo PentaKAD42B
Volvo PentaKAD44P
Volvo PentaKAD44P-B
Volvo PentaKAD44P-C
Volvo PentaKAD300-A
Volvo PentaKAMD42A
Volvo PentaKAMD42B
Volvo PentaKAMD44P-A
Volvo PentaKAMD44P-B
Volvo PentaKAMD44P-C
Volvo PentaKAMD300-A
Volvo PentaMD6A
Volvo PentaMD6B
Volvo PentaMD7A
Volvo PentaMD7B
Volvo PentaMD22
Volvo PentaMD22A
Volvo PentaMD22L
Volvo PentaMD22P
Volvo PentaMD30A
Volvo PentaMD31A
Volvo PentaMD40A
Volvo PentaMD67C
Volvo PentaMD2010
Volvo PentaMD2010B
Volvo PentaTAD420VE
Volvo PentaTAD520GE
Volvo PentaTAD520VE
Volvo PentaTAD530GE EDC4
Volvo PentaTAD530GE MECH
Volvo PentaTAD531GE EDC4
Volvo PentaTAD531GE MECH
Volvo PentaTAD532GE EDC4
Volvo PentaTAD620VE
Volvo PentaTAD720GE
Volvo PentaTAD720VE
Volvo PentaTAD721GE
Volvo PentaTAD721VE
Volvo PentaTAD722GE
Volvo PentaTAD722VE
Volvo PentaTAD730G
Volvo PentaTAD730GE EDC4
Volvo PentaTAD730GE MECH
Volvo PentaTAD730P
Volvo PentaTAD730V
Volvo PentaTAD731GE EDC4
Volvo PentaTAD731GE MECH
Volvo PentaTAD732GE EDC4
Volvo PentaTAD733GE EDC4
Volvo PentaTAD740GE
Volvo PentaTAD741GE
Volvo PentaTAD1030G
Volvo PentaTAD1030GE
Volvo PentaTAD1030P
Volvo PentaTAD1030V
Volvo PentaTAD1030VE
Volvo PentaTAD1031G
Volvo PentaTAD1031GE
Volvo PentaTAD1032GE
Volvo PentaTAD1230G
Volvo PentaTAD1230V
Volvo PentaTAD1231GE
Volvo PentaTAD1232GE
Volvo PentaTAD1630G
Volvo PentaTAD1630GE
Volvo PentaTAD1630P
Volvo PentaTAD1631G
Volvo PentaTAD1631GE
Volvo PentaTAMD22P-B
Volvo PentaTAMD30A
Volvo PentaTAMD31A
Volvo PentaTAMD31B
Volvo PentaTAMD31D
Volvo PentaTAMD31M
Volvo PentaTAMD40A
Volvo PentaTAMD40B
Volvo PentaTAMD41A
Volvo PentaTAMD41B
Volvo PentaTAMD41D
Volvo PentaTAMD42B
Volvo PentaTAMD61A
Volvo PentaTAMD62A
Volvo PentaTAMD63L-A
Volvo PentaTAMD63P-A
Volvo PentaTAMD71A
Volvo PentaTAMD71B
Volvo PentaTAMD72A
Volvo PentaTAMD72P-A
Volvo PentaTAMD72WJ-A
Volvo PentaTAMD73P-A
Volvo PentaTAMD73WJ-A
Volvo PentaTAMD74A
Volvo PentaTAMD74C-A
Volvo PentaTAMD74C-B
Volvo PentaTAMD74L-A
Volvo PentaTAMD74L-B
Volvo PentaTAMD74P-A
Volvo PentaTAMD74P-B
Volvo PentaTAMD75P-A
Volvo PentaTAMD102A
Volvo PentaTAMD102D
Volvo PentaTAMD103A
Volvo PentaTAMD122A
Volvo PentaTAMD122A/C
Volvo PentaTAMD122D
Volvo PentaTAMD122P-A
Volvo PentaTAMD122P-B
Volvo PentaTAMD122P-C
Volvo PentaTD30A
Volvo PentaTD31ACE
Volvo PentaTD40A
Volvo PentaTD45B
Volvo PentaTD61A
Volvo PentaTD61ACE
Volvo PentaTD61AG
Volvo PentaTD61AGP
Volvo PentaTD61AP
Volvo PentaTD61APB
Volvo PentaTD61AW
Volvo PentaTD71A
Volvo PentaTD71ACE
Volvo PentaTD71AG
Volvo PentaTD71AGP
Volvo PentaTD71AP
Volvo PentaTD71APB
Volvo PentaTD71AW
Volvo PentaTD100G
Volvo PentaTD121G-87
Volvo PentaTD121GP
Volvo PentaTD121GPB
Volvo PentaTD164KAE
Volvo PentaTD420VE
Volvo PentaTD520GE
Volvo PentaTD520VE
Volvo PentaTD610G
Volvo PentaTD610M
Volvo PentaTD610V
Volvo PentaTD630ME
Volvo PentaTD630VE
Volvo PentaTD640VE
Volvo PentaTD710G
Volvo PentaTD720GE
Volvo PentaTD720VE PP
Volvo PentaTD730ME
Volvo PentaTD730VE
Volvo PentaTD1010G
Volvo PentaTD1030VE
Volvo PentaTD1210G
Volvo PentaTHD102K-KB
Volvo PentaTHD102KB
Volvo PentaTHD102KD
Volvo PentaTID61AG
Volvo PentaTID61AGP
Volvo PentaTID71A
Volvo PentaTID71AG
Volvo PentaTID71AGP
Volvo PentaTID71AP
Volvo PentaTID71APB
Volvo PentaTMD22A
Volvo PentaTMD22B
Volvo PentaTMD22P-C
Volvo PentaTMD30A
Volvo PentaTMD31A
Volvo PentaTMD31B
Volvo PentaTMD31D
Volvo PentaTMD40A
Volvo PentaTMD40B
Volvo PentaTMD40C
Volvo PentaTMD41A
Volvo PentaTMD41B
Volvo PentaTMD41D
Volvo PentaTMD100C
Volvo PentaTMD102A
Volvo PentaTMD121C
Volvo PentaTMD122A
Volvo PentaTWD610G
Volvo PentaTWD610P
Volvo PentaTWD610PB
Volvo PentaTWD610V
Volvo PentaTWD630ME
Volvo PentaTWD630VE
Volvo PentaTWD710G
Volvo PentaTWD710P
Volvo PentaTWD710PB
Volvo PentaTWD710V
Volvo PentaTWD730ME
Volvo PentaTWD731VE
Volvo PentaTWD740GE
Volvo PentaTWD740VE
Volvo PentaTWD1010G
Volvo PentaTWD1030ME
Volvo PentaTWD1031VE
Volvo PentaTWD1210G
Volvo PentaTWD1210P
Volvo PentaTWD1210PB
Volvo PentaTWD1210V
Volvo PentaTWD1211G
Volvo PentaTWD1211P
Volvo PentaTWD1211V
Volvo PentaTWD1230ME
Volvo PentaTWD1230VE
Volvo PentaTWD1231VE
Volvo PentaTWD1620G
Volvo PentaTWD1630G
Volvo PentaTWD1630P
Volvo PentaTWD1630V

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO119990661
VOLVO1257201
VOLVO12572012
VOLVO1270529
VOLVO12705299
VOLVO243464
VOLVO2434645
VOLVO2464645
VOLVO3547 862
VOLVO3976655
VOLVO39766555
VOLVO434061
VOLVO829993
VOLVO8299935
VOLVO838593
VOLVO8600 082
VOLVO8608747
VOLVO9454805

Ristiviitteet

AC DELCOXD77
ACIACI 2810925
ALCO FILTERSP-966
BALDWINBF1276
BALDWINBF586
BALDWINBF586-D
BALDWINBF587
BALDWINBF587B
BALDWINBF587D
BALDWINBF7591-D
BALDWINBF7663
BALDWINBT564
BOSCH1457434093
BOSCH1457434094
BOSCH1457434099
BOSCH1457434101
BOSCH1457434103
BOSCH1457434105
BOSCH1457434106
BOSCH1457434107 SB
BOSCH1457434110
BOSCH1457434111
BOSCH1457434113
BOSCH1457434150
BOSCH1457434159
BOSCH1457434166
BOSCH1457434192
BOSCH1457434296
BOSCH1457434447
BOSCHN4106
BOSCHN4192
CHAMPFP 587 F
CHAMPFS50
CHAMPIONL111
CHAMPIONL 112
COOPERSAZF090
COOPERSZ577
CROSLAND5006
DELPHI7176496A
ERF1355376
ERFC3903202
FILTRONPP837
FLEETGUARDFF214
FLEETGUARDFF215
FLEETGUARDFF5060
FLEETGUARDFF5135
FLEETGUARDFF5139
FLEETGUARDFF5156
FLEETGUARDFF5171
FLEETGUARDFF5271
FLEETGUARDFF5284
FLEETGUARDFS19599
FLEETGUARDLF739
FRAMLFF3504
FRAMP1129
FRAMP1145
FRAMP3522
FRAMP3522A
FRAMP4157
FRAMP4183
FRAMP4587
FRAMP5157
FRAMP5504
FRAMP5770
FRAMP7701
FRAMP8043
FRAMP8845
FRAMPH2956
FRAMPH52
GMC93156288
HENGST FILTERH70WK02
LUBERFINERLFF 3505
MONARK30 789 106
MOTORCRAFTEFG48
NIPPARTSJ1336039
PERKINS26437001
PERKINS26560608
PERKINS26569051
PURFLUXCS182
PURFLUXCS183
PURFLUXCS197
PURFLUXCS197A
PURFLUXCS197B
PURFLUXCS412
PURFLUXCS412B
PURFLUXCS454
PURFLUXCS498
PURFLUXCS498B
PURFLUXCS701
PUROLATORF57248
PUROLATORF57721
PUROLATORF60152
PUROLATORFCG152
PUROLATORPER152F
PUROLATORPER 248 F
QUINTON HAZELLWF8042
QUINTON HAZELLWF8051
TECNOCARRN110B
TECNOCARRN58B
UFI2435100
UFI2435501
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTWK724
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTWK842
VAN WEZEL2810925
VAN WEZELACI 2810925