Öljynsuodatin BOSCH 0 451 105 067

12,90 € Sis. alv 25,5 %

BMW Marine / Volvo Penta / Yanmar

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000012658 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin BOSCH 0 451 105 067 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 11993545, Volvo 119935450, Volvo 3831236, Yanmar 550131-64500, Yanmar BTD2235310. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,762 kg
Mitat 9,8 × 9,8 × 21,5 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

210.0 mm

Ulkohalkaisija

93.3 mm

Ulkohalkaisija 2

93.0 mm

Sisähalkaisija

62.5 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

71.0 mm

Kierteen koko

1 inch

No. of coils per inch

12UNF

Paino

0,76 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

Korkeus (mm)

211.0

Kierremitta

1" 12 UNF

Ulkoläpimitta [mm]

93.0

Tiivisterenkaan ulkoläpimitta [mm]

72.0

Tiivisterenkaan sisäläpimitta [mm]

63.0

Avauspaine ohitusventtiili [bar]

2.5

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin BOSCH 0 451 105 067”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä BOSCH 0 451 105 067 Öljynsuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaD5A-B TA
Volvo PentaD5A-T
Volvo PentaD5A-TA
Volvo PentaD7A-B TA
Volvo PentaD7A-T
Volvo PentaD7A-TA
Volvo PentaD7C-B TA
Volvo PentaD7C-TA
Volvo PentaMD2010
Volvo PentaMD2010B
Volvo PentaTAD420VE
Volvo PentaTAD520GE
Volvo PentaTAD520VE
Volvo PentaTAD530GE EDC4
Volvo PentaTAD530GE MECH
Volvo PentaTAD531GE EDC4
Volvo PentaTAD531GE MECH
Volvo PentaTAD532GE EDC4
Volvo PentaTAD620VE
Volvo PentaTAD650VE
Volvo PentaTAD660VE
Volvo PentaTAD720GE
Volvo PentaTAD720VE
Volvo PentaTAD721GE
Volvo PentaTAD721VE
Volvo PentaTAD722GE
Volvo PentaTAD722VE
Volvo PentaTAD730GE EDC4
Volvo PentaTAD730GE MECH
Volvo PentaTAD731GE EDC4
Volvo PentaTAD731GE MECH
Volvo PentaTAD732GE EDC4
Volvo PentaTAD733GE EDC4
Volvo PentaTAD750VE
Volvo PentaTAD760VE
Volvo PentaTD420VE
Volvo PentaTD520GE
Volvo PentaTD520VE
Volvo PentaTD720GE
Volvo PentaTD720VE PP

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO11993545
VOLVO119935450
VOLVO3831236
YANMAR550131-64500
YANMARBTD2235310

Ristiviitteet

AC DELCOPF2207
AC DELCOPF 38
AC DELCOX22
AC DELCOX4011E
AC DELCOX41
ALCO FILTERSP827
ALCO FILTERSP832
ALCO FILTERSP874
AMAZONB00BHKAA0M
ATLAS363020
ATLAS387493
ATLAS442004
BALDWINB236
BALDWINB7143
BOSCH0451105001
BOSCH0 451 105 067
CHAMPLFP2222
CHAMPLFP3712
CHAMPLFP781
CHAMPIONU592
CLEAN FILTERDO263
CLEAN FILTERDO263/D
COOPERSAZL032
COOPERSZ71
CROSLAND304
CROSLAND9325
DELPHILK1172
DELPHILK3193
DELPHILK3193A
DONALDSONP553771
DONALDSONP557624
DONALDSONP657624
DONALDSONP779127
DOOSAN35330687
DOOSAN39123211
FILTRONOP592
FLEETGUARDHF35284
FLEETGUARDLF3625
FLEETGUARDLF3687
FLEETGUARDLF4054
FLEETGUARDLF694
FRAMPH2801
FRAMPH3403
FRAMPH3776
FRAMPH39
FUCHS00073033
FUCHS1160025
FUCHS73033
GMC054102
GMC7984864
GMC93293880
GMCMS054101
GMCMW0 54102
GUD FILTERSZ462
GUD FILTERSZ71
HENGST FILTERH18/1W
HENGST FILTERH18W
HENGST FILTERH18W01
HENGST FILTERH18W05
INGERSOLL-RAND35330687
INGERSOLL-RAND39123211
INGERSOLL-RAND51056612
INGERSOLL-RAND72221450
INGERSOLL-RAND89303010
KAGER100139
KNECHTOC171
KNECHTOC32
KNECHTOC60
KOLBENSCHMIDT000OS
LINDE0009830610
LINDE0009830810
LINDE01160025
LINDE01160026
LINDE0160000001001
LINDE9830610
MANN-FILTERW962
MANN-FILTERW96215
MANN-FILTERW962/8
MONARK30758067
MONARK30759067
MOTORCRAFTEFL161
MOTORCRAFTEFL222
PURFLUXLS414
PURFLUXLS479
PURFLUXLS479A
PURFLUXLS712
PURFLUXLS712C
PUROLATORL42168
PUROLATORL47033
PUROLATORPC224
PUROLATORPC33
PUROLATORPC33MIC10
PUROLATORPC33SM10
RYCOZ74
SOFIMAS3230R
SOFIMAS8600R
SULLAIR0681
SULLAIR4355
SULLAIR68221500
SULLAIR68520500
SULLAIR68521500
TECNOCARR68
TEREX5501316450
UFI2310600
UFI2310601
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW962
WIX FILTERS51820
WIX FILTERS51820E