Öljynsuodatin MANN-FILTER W 610/1

8,82 € Sis. alv 25,5 %

Perkins / Suzuki / Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta huomenna klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000001291 Osasto: Tuotemerkki:

Öljynsuodatin MANN-FILTER W 610/1 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 8614737, Volvo 8614745. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 0,252 kg
Mitat 9,5 × 7 × 7 cm
Suodattimen tyyppi

screwed

Kiinnitysasento

90.0 mm

Ulkohalkaisija

66.0 mm

Sisähalkaisija 2

54.0 mm

Tiivisteen ulkohalkaisija

62.0 mm

Tiivisteen sisähalkaisija

54.0 mm

Kierteen koko

3/4 inch

No. of coils per inch

16UNF

Paino

0,25 kg

Suodatintyyppi

Ruuvattava suodatin

EU-tuoteturvallisuusasetus (GPSR)

IEC 60417-6183 mekaaninen asiantuntemus tarpeen

Suositellun erikoistyökalun tuotenumero

LS 6/1

Korkeus (mm)

90.0

Kierremitta

3/4-16 UNF

Ulkoläpimitta [mm]

66.0

Korvaava tuote/korvaava tiedote 2

yhdellä peruutuksenestoventtiilillä

Avauspaine ohitusventtiili [bar]

1.0

Tiivisterenkaan sisäläpimitta [mm]

54.0

Tiivisterenkaan ulkoläpimitta [mm]

62.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Öljynsuodatin MANN-FILTER W 610/1”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä MANN-FILTER W 610/1 Öljynsuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
SuzukiSuzuki

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO8614737
VOLVO8614745

Ristiviitteet

AC DELCOX161
AC DELCOX4103E
AC DELCOX 4322 E
ALCO FILTERSP-1087
ALCO FILTERSP-1227
ALCO FILTERSP951
AMAZONB005HFXCKS
ASHIKA10-02-214
ASHIKA10-08-800
ASHIKA10-08-898
BALDWINB37
BALDWINB7172
BLUE PRINTADK 82101
BLUE PRINTADK82102
BOSCH0451103276
BOSCH0 451 103 276-724
BOSCH0986452027
BOSCH0986452927
BOSCH0986AF1009
BOSCH0986AF1043
BOSCHF00E369838
BOSCHP3276
CHAMPLS 131
CHAMPLS 176
CHAMPPH 2841
CHAMPIONC136
CHAMPIONC163
CHAMPIONCM116-03
CHAMPIONCOF100659S
CLEAN FILTERDO1870
CLEAN FILTERDO1870.C7
CLEAN FILTERDO815
CLEAN FILTERDO862
COMLINECSZ11940
COMLINECTY11123
COOPERSZ1042
COOPERSZ1046
COOPERSFIAAMFT4933
COOPERSFIAAMFT5286
COOPERSFIAAMFT5431
COOPERSFIAAMFT5568
DELPHIFX0165
DELPHIFX0177
DONALDSONP502019
DONALDSONP550534
EUROREPAR1643613780
EUROREPAR1682274280
EUROREPAR1691040580
EUROREPARE149163
FEBI184270
FEBI39829
FILTRONOP621
FILTRONOP635
FLEETGUARDLF3615
FLEETGUARDLF3708
FRAMPH4368
FRAMPH4386
FRAMPH4967
FRAMPH5283
FRAMPH5692
GUD FILTERSZ 201
GUD FILTERSZ211
HENGST FILTERH130W
HENGST FILTERH97W01
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1312014
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ131 8000
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318003
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1318011
HIFI FILTERSO1639
HIFI FILTERSO502
HIFI FILTERT1639
HIFI FILTERT500
HOFFER7605060
HOFFER7605060/1
HOFFER7605060/4
HOFFER7605317
HOFFER7605317/12
INGERSOLL-RAND93164895
IPS PARTSIFL-38000
IPS PARTSIFL-3898
JAPANPARTSFO-214
JAPANPARTSFO-214S
JAPANPARTSFO-800
JAPANPARTSFO-800S
JAPANPARTSFO-898
JAPANPARTSFO-898S
JAPANPARTSJFO214
JAPANPARTSJFO214S
JAPANPARTSJFO800
JAPANPARTSJFO800S
JAPANPARTSJFO-898
JAPANPARTSJFO898S
KOLBENSCHMIDT50013848
KOLBENSCHMIDT50013863
KOLBENSCHMIDT848-OS
KOLBENSCHMIDT863-OS
LUBERFINERPH 2841
LUBERFINERPH 2858
MAGNETI MARELLI153071762336
MAGNETI MARELLI153071762951
MAGNETI MARELLI161013110170
MAGNETI MARELLI71762336
MAGNETI MARELLI71762951
MAHLEOC 1259
MAHLEOC183
MAHLEOC217
MAHLEOC2175
MAHLEOC 217/6
MAHLEOC2176A
MAHLEOC3311
MAHLEOC 586/1
MAHLEOC 586 A
MAHLEOC699
MAHLEOC 699 A
MAHLEOC 700 A
MANN-FILTERW 610/1
MAPCO61563
MEAT&DORIA15060
MEAT&DORIA15060/1
MEAT&DORIA15060/4
MEAT&DORIA15317
MEAT&DORIA15317/12
MEYLE30-14 322 0009
MEYLE33-14 322 0001
MEYLE33-14 322 0003
MEYLE33-14 322 0004
MICRONAIROF168
NIPPARTSJ1312014
NIPPARTSJ1318000
NIPPARTSJ1318003
NIPPARTSJ1318011
NIPPARTSN1318017
PERKINS140516190
PERKINS140516250
PERKINS140516990
PURFLUXLS743
PURFLUXLS834
PUROLATORL10241
PUROLATORL14477
PUROLATORPER 4477
QUINTON HAZELLQFL0045
QUINTON HAZELLQFL0132
RYCOZ 172
RYCOZ432
SOFIMAS3251R
SOFIMAS 3286 R
SOFIMAS3490R
SWAG70 93 9829
TECNECO FILTERSOL 1600
TECNOCARHF3708
TECNOCARR943
UFI2321000
UFI2325100
UFI23.286.00
UNIPARTGFE 339
UNIPARTGFE 358
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW6101
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW71283
UNIVERSAL COMPONENTS UKKLTW94081
VAICOV64-0001
VAICOV64-0002
VALEO586040
VALEO586073
VALEO586082
VALEO586943
VALEO586996
VALEO586998
VICC113
VICC931
VICC933
WIX FILTERS51396
WIX FILTERSWL7177
WIX FILTERSWL7198