Ilmansuodatin FLEETGUARD AF26397

74,84 € Sis. alv 25,5 %

Volvo Penta

Tilattavissa verkkokaupasta

Tilaa ennen klo 15:30Arvioitu toimitus varastolta 4.11.2026 klo 16:00 mennessä
Tuotetunnus (SKU): CX-000016449 Osasto: Tuotemerkki:

Ilmansuodatin FLEETGUARD AF26397 vastaa muun muassa OE-numeroita: Volvo 20405830, Volvo 20405837, Volvo 3840034, Volvo VOE 20405830, Volvo VOE3840034. Tarkista sopivuus OE-numeron perusteella ennen tilausta.

Paino 1,5 kg
Mitat 22,5 × 22 × 43 cm
Urien lukumäärä

Right / · Left

Kiinnitysasento

404.0 mm

Ulkohalkaisija

221.0 mm

Sisähalkaisija

124.0 mm

Suodattimen tyyppi

Cartridge

Muoto

round

Paino

1,50 kg

Suodatintyyppi

Hienosuodatin

Korkeus (mm)

404.0

Ulkoläpimitta [mm]

221.0

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmansuodatin FLEETGUARD AF26397”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Soveltuu seuraaviin moottorimalleihin

Tämä FLEETGUARD AF26397 Ilmansuodatin soveltuu alla listattuihin venemoottoreihin.

ValmistajaMalliOma malli
Volvo PentaTAD520VE
Volvo PentaTAD720GE
Volvo PentaTD520VE
Volvo PentaTD720GE
Volvo PentaTD720VE PP

Tuotteen viitenumerot

OE-numerot

VOLVO20405830
VOLVO20405837
VOLVO3840034
VOLVOVOE 20405830
VOLVOVOE3840034

Ristiviitteet

ATLAS1613 8004
ATLAS1613 8004-00
ATLAS1615938801
ATLAS2914 9310
ATLAS2914 9310-00
ATLAS6044338
BALDWINRS3994
BOGE569 003 801
BOSCH0986B03006
BOSCH1457433568
BOSCH986B03006
BOSCHS3568
CARQUEST83783
COOPERSAEM2916
DONALDSONP782104
FILLFA2081
FILTRONAR200/6
FLEETGUARDAF26397
HAMM1266748
HENGST FILTERE1867L
HENGST FILTERE2000L
HIFI FILTERSA17193
INGERSOLL-RAND80813884
INGERSOLL-RAND8926 6761
JURA HIFISA17193
LUBERFINERLAF4601
MAHLELX 1801
MANN-FILTER4560057104
MANN-FILTER4560092910
MANN-FILTER4560092911
MANN-FILTER4560092920
MANN-FILTER4560092921
MANN-FILTER4560092940
MANN-FILTER4560092941
MANN-FILTER4560092950
MANN-FILTER4560092951
MANN-FILTERC23610
MANN-FILTERC23610/3
MANN & HUMMELC23610
PARKER/RACORPFA5698
SANDVIKBG00910850
SOFIMAS 7510 A
SULLAIR2250164531
SULLAIR2250164532
TEREX41107712
WIX49783
WIX FILTERS49783
WIX FILTERS549783
WIX FILTERS93241E
WIX FILTERSAR2006